کد خبر : 2018561 | 13 اردیبهشت 1403 ساعت 00:20 | 11.8K بازدید | 3 دیدگاه

اهدایی بایرن به بنیاد بکن‌باوئر: چک نیم میلیون یورویی!

بایرن مونیخ مبلغ ۵۰۰ هزار یورو را به بنیاد فرانتس بکن‌باوئر اهدا کرده است.

اهدایی بایرن به بنیاد بکن‌باوئر: چک نیم میلیون یورویی!

به گزارش "ورزش سه"، این مبلغ از حراج پیراهن‌های ویژه با نوشته «ممنون فرانتس» که بازیکنان تیم در مسابقه مقابل هوفنهایم در چارچوب بوندسلیگا به افتخار قیصر فوتبال آلمان پوشیده بودند، فروش محصولات مرتبط با این اسطوره فقید و تعداد زیادی از اهدایی‌های طرفداران جمع‌آوری شده است.

یان کریستن درسدن، مدیر و مایکل دیه‌دریش، معاون مالی باشگاه، چک اهدایی را سه‌شنبه‌شب پیش از بازی رفت مرحله نیمه‌نهایی لیگ قهرمانان اروپا مقابل رئال مادرید به هایدی، همسر بکن‌باوئر و جوئل، پسرش، اهدا کردند.

2017263

درسدن در مورد اهدای این مبلغ گفت: «پس از درگذشت فرانتس بکن‌باوئر گفتیم که می‌خواهیم کاری انجام دهیم. بسیار مفتخریم که امروز مبلغ ۵۰۰٬۰۰۰ یورو را به بنیاد فرانتس بکن‌باوئر اهدا کنیم. از همه کسانی که مشارکت داشتند، بسیار متشکریم. نیمه‌نهایی مقابل رئال مادرید یک زمان‌بندی فوق‌العاده برای اهدای آن است. استادیوم آلیانز آرنا پر است و همه‌ی ما اینجا فرانتس بکن‌باوئر را هرگز فراموش نخواهیم کرد.

او نیز نمایش‌هایی تاریخی را مقابل باشگاه‌هایی مانند رئال مادرید از خود نشان داد. با او به‌عنوان کاپیتان، بایرن مونیخ برای اولین بار در دقیقاً ۵۰ سال پیش جام باشگاه‌های اروپا را به دست آورد. فرانتس بکن‌باوئر همیشه در قلب همه‌ی ما خواهد بود.»

دیدگاه‌ها