کد خبر : 2018572 | 13 اردیبهشت 1403 ساعت 00:49 | 24K بازدید | 11 دیدگاه

جانشین بولت: هنوز توانایی من را ندیده‌اید

هنوز اتفاقات بسیار خوبی برای دونده جوان آمریکایی اریون نایتون در راه است، او در گفت و گو با رویترز گفته است که هنوز توانایی‌های کامل خود را نشان نداده است.

جانشین بولت: هنوز توانایی من را ندیده‌اید

به گزارش ''ورزش سه''، این دونده آینده دار (20 ساله) پس از اینکه دو سال پیش با کسب مدال برنز، جوان‌ترین مدال‌آور مسابقات سرعت انفرادی جهانی شد، اکنون انتظارات زیادی بر دوش دارد. نایتون سال گذشته نیز در مسابقات جهانی بوداپست در دوی 200 متر به مدال نقره دست یافت و با نزدیک شدن به شروع بازی‌های پاریس، با توجه به جاه طلبی‌های خود آماده رقابت است.

او در این گفت و گو گفت: تا زمانی که من بزرگتر شوم، باز هم نظراتی مانند «پدیده جوان» یا «من این کار را در این سن انجام دادم» وجود خواهد داشت.
آنها از من انتظار داشتند که در 19 یا 20 سالگی رکورد جهانی را بشکنم. اما در واقعیت، اینطور نیست. قطعا موفقیت اولیه با انتظارات بالا همراه بود.

2017290

هواداران و کارشناسان انتظارات بیشتری از او دارند و مشتاق هستند نایتون به رویایی که یوسین بولت نتوانست به آن دست یابد، یعنی شکستن زمان 19 ثانیه در 200 متر، دست یابد. اما نایتون عجله نمی‌کند و می‌گوید: "من در بهترین حالت خود نیستم، اما وقتی به بهترین سطح خود رسیدم، می‌توانیم در مورد رکوردهای جهانی صحبت کنیم."

دیدگاه‌ها