کد خبر : 2018578 | 13 اردیبهشت 1403 ساعت 08:00 | 14.9K بازدید | 5 دیدگاه

نبوغ ستاره‌ اسپانیایی در خدمت مرد یونانی!

روبرتو تورس با بازگشت به ترکیب گل‌گهر خط حمله این تیم را خطرناک‌تر کرده بود.

نبوغ ستاره‌ اسپانیایی در خدمت مرد یونانی!

به گزارش ورزش سه، روبرتو تورس ستاره تیم گل‌گهر سیرجان پس از غیبت در بازی هفته بیست و چهارم مقابل استقلال خوزستان مجدد به تیم ترکیب این تیم بازگشت و در بازی با مس رفسنجان عملکرد خوبی به نمایش گذاشت.

او در دقیقه 28 بازی با مس رفسنجان ارسال فوق‌العاده‌ای انجام داد و سعید سحرخیزان را در موقعیت گلزنی قرار داد و او در شرایطی قرار گرفت که با اشاره به توپ با ضرب و زاویه مناسب توپ درون دروازه قرار گرفت.

تورس در این فصل 5 گل و 6 پاس گل ارسال کرده و یکی از تاثیرگذارترین بازیکنان لیگ به شمار می‌رود، این در حالی است که او 17 بازی برای گل‌گهر انجام داده و به نسبت تعداد بازی‌هایی که داشته اثرگذاری فوق‌العاده‌ای داشته است.

2015749

تورس در بازی با مس رفسنجان در همه جای زمین حضور داشت و سرکشی و با آزادی عملی که در اختیار او قرار گرفته بود نشاط بیشتری به روند هجومی گل‌گهر داده بود.

ستاره اسپانیایی گل‌گهر در پایان مسابقه از زمین بازی تعویض شد و این در حالی بود که دو دقیقه تا پایان مسابقه بیشتر نمانده بود، او به دلیل فرصت‌های خوبی که مهاجمان گل‌گهر از دست داده بودند عصبی بود و واکنش عجیبی پس از خروج زمین از خود نشان داد.

دیدگاه‌ها