کد خبر : 2018596 | 13 اردیبهشت 1403 ساعت 01:54 | 13K بازدید | 21 دیدگاه

ترزیچ: با تمام وجود فینال ومبلی را می‌خواهیم

ادین ترزیچ، سرمربی دورتموند، از اشتیاق و هیجان بالای تیمش برای رسیدن به فینال چمپیونزلیگ صحبت کرد.

ترزیچ: با تمام وجود فینال ومبلی را می‌خواهیم

به گزارش "ورزش سه"، دورتموند امشب با ارائه نمایشی عالی توانست پاری سن ژرمن را با تک‌گل نیکلاس فولکروگ در استادیوم سیگنال ایدونا پارک شکست دهد. آنها حالا در یک‌قدمی فینال چمپیونزلیگ هستند و برای رسیدن به این عنوان، لازم است این نتیجه را در دیدار برگشت در پاریس حفظ کنند. ادین ترزیچ در صحبت‌هایش پس از پایان بازی، در مورد عملکرد تیمش با خبرنگاران گفت‌وگو کرد.

عملکرد تیم؟
ما می‌توانستیم گل‌های بیشتری بزنیم، آنها هم موقعیت‌های خوبی داشتند و به‌نظرم هر دو تیم خوب بازی کردند. مستحق این پیروزی بودیم و به بازیکنانم تبریک می‌گویم.

شانس‌تان برای حضور در فینال؟
از نظر من نتیجه خوب است، زیرا یک برتری داریم و با برد به پاریس می‌رویم. ما اکنون فرصت خوبی داریم و تمام سعی‌مان را می‌کنیم که در بازی برگشت هم این نمایش را ارائه دهیم تا در ومبلی حضور داشته باشیم. ما با تمام وجود خواهان بازی در فینال چمپیونزلیگ در ومبلی هستیم.

2017329

پیش‌بینی می‌کردید که عملکردتان اینقدر خوب باشد؟
بله چرا که نه، من بازیکنان را در تمرین دیده بودم و می‌دانستم که می‌توانند هر تیمی را دچار مشکل کنند. در این بازی زیاد دویدیم و البته که در چنین مسابقه‌ای لازم نیست اینقدر بدوید. تنها چیزی که اکنون نیاز داریم یک تساوی در بازی برگشت است، اما می‌خواهیم در آن بازی هم برنده شویم. ما یک برتری کوچک داریم و یک فرصت خوب.

درخشش سانچو؟
واقعا برای او خوشحالم. او شرایط سختی را در این فصل پشت سر گذاشت و جنگید تا به وضعیت کنونی برسد. او بازیکن مهمی برای ماست و واقعا خوشحالم که در چنین شرایطی قرار گرفته است.

دیدگاه‌ها