کد خبر : 2018707 | 13 اردیبهشت 1403 ساعت 20:30 | 27.4K بازدید | 16 دیدگاه

اعتماد قلعه‌نویی به آندو بیشتر شد

آندرانیک تیموریان یکی از اعضای فعال کادر فنی تیم ملی ایران است.

اعتماد قلعه‌نویی به آندو بیشتر شد

به گزارش “ورزش سه”، کاپیتان سابق و مسیحی تیم ملی ایران که از زمان حضور امیر قلعه‌نویی در راس کادر فنی به عنوان دستیار او فعالیت می‌کند، این روزها در کنار سایر همکارانش به ارزیابی مسابقات فوتبال باشگاهی در هفته‌های پایانی لیگ برتر می‌پردازد.

در شرایطی که کادر فنی تیم ملی با جدایی حمید مطهری و حضور او در کادر فنی تراکتور با تعداد کمتری به کارش ادامه می‌دهد روز گذشته در مصاف حساس تبریز میان تراکتور و استقلال شاهد حضور آندرانیک تیموریان و مانیکونه دستیار ایتالیایی امیر قلعه‌نویی بودیم.

نکته قابل توجه این است که آندو با توجه به نیروی جوانی، این روزها بیشتر از گذشته مورد اعتماد امیر قلعه‌نویی هم قرار دارد و در بازی‌های زیادی از مسابقات لیگ برتر حضور پیدا می‌کند.

تیموریان در جریان بازگشت از سفر تبریز با خبرنگار ما صحبت کرد و از برنامه‌های تیم ملی و امیر قلعه‌نویی برای ارزیابی مسابقات لیگ برتر در هفته‌های پایانی گفت. آندو هم یکی از نفراتی است که با حضور در بازی‌های مختلف لیگ شرایط بازیکنان تیم‌های مختلف را زیر نظر می‌گیرد تا در نهایت با جمع‌آوری اطلاعات توسط سرمربی تیم ملی شاهد انتخاب و معرفی نفرات دعوت شده به تیم ملی ایران باشیم.

دیدگاه‌ها