کد خبر : 2018736 | 13 اردیبهشت 1403 ساعت 23:33 | 12.1K بازدید | 10 دیدگاه

نفت و گاز گچساران صفر- مس سونگون صفر؛

لیگ یک/ پنالتی جنجالی و ناراحتی پیروز قربانی!

شاگردان پیروز قربانی در لحظات پایانی نتوانستند به برتری مقابل مس سونگون برسند.

لیگ یک/ پنالتی جنجالی و ناراحتی پیروز قربانی!

به گزارش "ورزش سه"، تیم فوتبال مس سونگون در یکی از بازی‌های هفته بیست و نهم لیگ دسته اول مهمان نفت گچساران بود که این دیدار با تساوی بدون گل به پایان رسید.

دیدار دو تیم از ساعت 18:15 امروز در شهدای نفت گچساران آغاز شد و بارش سیل‌آسای باران روی کیفیت کارشان به شدت تاثیر گذاشته بود و هر دو تیم در گلزنی ناموفق عمل کردند.

بارش سنگین باران که از پیش از به صدا درآمدن سوت آغاز بازی شروع شده بود، چمن ورزشگاه را بدل به باتلاقی کرده بود که به جریان انداختن توپ روی آن هم کار سختی بود.

نفت و گاز و در سمت مقابل مس سونگون در این شرایط طی 90 دقیقه موفق به باز کردن دروازه یکدیگر نشدند و در حالی که بازی با تساوی بدون گل رو به پایان بود، داور در اولین دقیقه وقت‌های اضافه نیمه دوم یک پنالتی برای میزبان اعلام کرد.

2017569

این پنالتی مشکوک را مهدی حقیقت، دروازه‌بان مس سونگون با واکنشی زیبا مهار کرد تا این دیدار با تساوی بدون گل به پایان برسد.

شاگردان پیروز قربانی با تساوی در این دیدار خانگی 38 امتیازی شدند و در رده دهم جدول لیگ دسته اول قرار گرفتند و فرصت صعود دو پله‌ای را از دست دادند و مس سونگون هم با 41 امتیاز در جایگاه هشتم ایستاد.

دیدگاه‌ها