کد خبر : 2018749 | 14 اردیبهشت 1403 ساعت 04:43 | 7.8K بازدید | 3 دیدگاه

پورحمیدی از غیبت سیدحسین استفاده کرد:

رقابت گلرهای سرخابی به اوج خود رسید

گلر سرخپوشان تبریزی با ثبت چهاردهمین کلین‌شیت در کنار حسین حسینی قرار گرفت.

رقابت گلرهای سرخابی به اوج خود رسید

به گزارش "ورزش سه"، حسین پورحمیدی، گلر تیم تراکتور، چهاردهمین کلین‌شیت فصل خود را مقابل استقلال انجام داد و در کنار حسین حسینی در صدر جدول کلین‌شیت حضور پیدا کرد و در پنج‌هفته پایانی لیگ برتر رقابت جالبی بین این دو گلر وجود خواهد داشت.

پورحمیدی پیش از بازی با استقلال در جام حذفی مقابل ذوب آهن ستاره تراکتور بود و با درخشش در ضربات پنالتی توانست این تیم را به مرحله بعدی جام حذفی ببرد و پس از آن هم در بازی با استقلال دروازه خود را بسته نگه‌ داشت.

گلر تیم تراکتور در بازی با استقلال با خروج‌های مناسبی که داشت موقعیت‌های خوبی را از مهاجمان استقلال گرفت، او روی توپ‌های ارسالی و پاس‌هایی که در عمق داده می‌شد از دروازه خود خارج می‌شد و خیال مدافعان این تیم را از حضور یک گلر آماده پشت سر خودشان راحت‌تر کرده بود تا با تمرکز بیشتری در زمین مسابقه به میدان بروند.

2012878

اوج درخشش او در بازی با استقلال روی موقعیت تک به تک با مهرداد محمدی بود که با واکنش سریع و شیرجه زمینی سریع توانست ضربه محمدی را مهار کند و یک موقعیت فوق‌العاده را از آبی‌های تهران بگیرد.

پورحمیدی پس از 3 بازی متوالی که موفق به کلین‌شیت نشده بود در بازی با استقلال این کار را انجام داد و توانست چهاردهمین کلین شیت فصل خود را رقم بزند.

دیدگاه‌ها