کد خبر : 2018752 | 14 اردیبهشت 1403 ساعت 05:33 | 26.5K بازدید | 46 دیدگاه

تیم ربیعی در اصفهان سقوط می‌کند، خارج از استان قهرمان می‌شود؛

امید پرسپولیسی‌ها برای صدرنشین: ذوبِ شکست‌ناپذیر!

تیم ذوب آهن اصفهان با در نظر گرفتن نتایج خارج از خانه این تیم، قهرمان لیگ بیست و سوم می‌شد.

امید پرسپولیسی‌ها برای صدرنشین: ذوبِ شکست‌ناپذیر!

به گزارش "ورزش سه"، یکی از عجیب‌ترین آمارهای لیگ بیست و سوم متعلق به سبزپوشان اصفهان یعنی ذوب آهن است که در این فصل از مسابقات لیگ برتر ایران نتایج بسیار عجیبی گرفته‌اند.
ذوب آهن با 33 امتیاز در میانه جدول حضور دارد و حتی در مقاطعی از این فصل توانسته بود خودش را به جمع 5 تیم برتر نزدیک کند، اما اصلی‌ترین معضل ذوبی‌ها، بازی‌های خانگی‌شان محسوب می‌شود!

ذوبی‌ها در بازی‌های خانگی این فصل از لیگ، تنها 2 برد کسب کردند و فقط صنعت نفت آبادان است که با یک پیروزی خانگی وضعیت بدتری نسبت به آنها دارد. در واقع اگر جدول بازی‌های خانگی را بخواهیم ملاک ارزیابی تیم‌ها قرار دهیم، شاگردان محمد ربیعی یکی از دو تیمی بود که به لیگ یک سقوط می‌کرد.

با این حال شاگردان ربیعی در بازی‌های خارج از خانه وضعیت بسیار متفاوت‌تری دارند و اگر بخواهیم نتایج این تیم در خارج از فولادشهر را بررسی کنیم، متوجه می‎‌شویم که با کسب 6 برد، 5 تساوی و 1 باخت هیچ تیمی، حتی سرخابی‌های پایتخت نتوانسته خود را به ذوبی‌ها نزدیک کنند.

2014052

این تیم در دیگر بازی‌های باقی مانده خود 3 بازی بسیار مهم و تاثیرگذار بر جایگاه قهرمان و قعرنشین با استقلال، فولاد و صنعت نفت آبادان خواهند داشت که می‌تواند به آنها این شانس را دهد که در خارج از خانه مقابل این سه تیم، نتایج قابل توجهی بگیرد.

تیم نکونام اکنون به عنوان یک تیم بدون باخت در بازی‌های خانگی، در هفته بیست و ششم لیگ برتر برابر تیمی قرار خواهد گرفت که جز سپاهان به هیچ تیمی در خارج از خانه راه نداده و این اتفاق قطعا برای سرخپوشان می‌تواند حائز اهمیت دارد.

دیدگاه‌ها