کد خبر : 2018770 | 14 اردیبهشت 1403 ساعت 08:14 | 10.5K بازدید | 13 دیدگاه

آمار پنج هفته آخر رویایی می‌شود؟

پنج هفته دوم اوسمار شبیه پنج هفته ابتدایی یحیی

اوسمار لوس ویرا و پرسپولیس در پنج هفته دوم لیگ برتر چهار برد و یک مساوی به دست آوردند.

پنج هفته دوم اوسمار شبیه پنج هفته ابتدایی یحیی

به گزارش "ورزش سه" پرسپولیس در صورت پیروزی مقابل سپاهان ضمن اینکه می‌توانست به صدر جدول لیگ برتر برسد و از حریف دیرینه‌اش سبقت بگیرد، رکورد 5 پیروزی متوالی در دومین مقطع از نیم فصل دوم را ثبت کند.
به صورت معمول نتایج تیم‌های لیگ برتری و عملکرد مربیان را در بازه‌های زمانی 5 هفته‌ای می‌سنجند و میانگین امتیازها را در این مقاطع 5 هفته‌ای محاسبه می‌کنند.

یحیی گل محمدی در 5 هفته نیم فصل اول لیگ فصل جاری 4 برد یک مساوی به دست آورد تا 1 امتیاز بگیرد و از میانگین 2 عبور کند.
در دومین مقطع 5 هفته‌ای سرخ‌ها درگیر مسابقات لیگ قهرمانان آسیا و بازی‌های سختی مثل دربی و دیدار با سپاهان شدند که در این مقطع بدترین عملکرد فصل خود را ارائه دادند و با سه مساوی، یک باخت و یک برد به کار خود خاتمه دادند. مجموع امتیازهای تیم یحیی در این مقطع فقط 6 امتیاز بود.
در سومین مقطع از نیم فصل اول هم یحیی و پرسپولیس 3 برد و دو مساوی به دست آوردند 11 امتیاز حاصلش بود.

در نیم فصل دوم و با حضور اوسمار ویرا در راس کادر فنی پرسپولیس او یک باخت و یک مساوی و 3 برد به دست آورد 10 امتیاز حاصل اولیه 5 هفته سرمربیگری او در این تیم بود.

2017562

در مقطع دوم اما شرایط بهتر هم شد و با چهار برد و یک مساوی آمار امتیاز گرفتن اوسمار بهتر هم شد و مثل اولین مقطع فصل یحیی 13 امتیاز گرفت.
حالا اوسمار و تیمش در آخرین مقطع پنج هفته‌ای فصل مهمترین مقطع را در راه قهرمانی در پیش دارند که باید دید از مصاف با نساجی، هوادار، استقلال خوزستان، شمس آذر و مس رفسنجان چند امتیاز خواهد گرفت.

دیدگاه‌ها