کد خبر : 2018778 | 14 اردیبهشت 1403 ساعت 02:06 | 32.6K بازدید | 44 دیدگاه

ژابی آلونسو: به سه‌گانه نزدیک شده‌ایم

ژابی آلونسو پس از پیروزی ۲-۰ مقابل رم، در مورد رویای بردن سه‌گانه در پایان فصل صحبت کرد.

ژابی آلونسو: به سه‌گانه نزدیک شده‌ایم

به گزارش "ورزش سه"، به نظر می‌رسد امسال واقعاً سال بایر لورکوزن باشد، زیرا آنها قبلاً در بوندسلیگا به یک قهرمانی زودهنگام رسیده‌اند، در راه قهرمانی در جام حذفی هستند و فقط یک ۹۰ دقیقه تا فینال لیگ اروپا فاصله دارند.

آنها در تمام رقابت‌های این فصل شکست نخورده‌اند و امشب هم به لطف گل‌های فلورین ویرتز و رابرت آندریش با پیروزی ۲-۰ از ورزشگاه المپیکو خارج شدند.

ژابی آلونسو در کنفرانس خبری پس از بازی گفت: «ما سخت، با قدرت و باانضباط بازی کردیم، اما هنوز کارهای زیادی برای انجام دادن وجود دارد.»

او در مورد عملکرد تیمش گفت: «ما در ضدحمله خوب بازی کردیم و اگرچه شاید از تمام موقعیت‌هایی که برای زدن گل سوم داشتیم نهایت استفاده را نبردیم، اما همچنان از نمایش تیمم راضی هستم. امیدوارم بتوانیم همراه با هوادارا‌ن‌مان در بازی برگشت جشن صعود بگیریم.»

2017635

آندریش در مصاحبه‌ای اعتراف کرده بود که همسرش به او گفته احساس بدی درباره سفر به رم دارد اما او خود امشب گلزنی کرد. نظری دارید؟
آلونسو لبخند زد و گفت: «این بدان معناست که همیشه یک فرصت دوم وجود دارد، او خاطرات خوبی از این شب خواهد داشت.»

ثبت رکورد ۴۷ بازی بدون شکست؟
این یک آمار استثنایی است. من از ذهنیت عالی تیم و سطح بالای تمرکز بازیکنان بسیار خوشحالم. ما نمی‌خواهیم متوقف شویم و می‌خواهیم این روند را تا پایان فصل ادامه دهیم.

رویای سه‌گانه دارید؟
بله چرا که نه! به سه‌گانه نزدیک هستیم و قطعاً از رویاهای‌مان برای این فصل است.

دیدگاه‌ها