کد خبر : 2018797 | 14 اردیبهشت 1403 ساعت 12:42 | 655.5K بازدید | 400 دیدگاه

ستاره سابق قرمزها قاتل قهرمانان سامورایی در آسیا؛

گل ناباورانه از شهاب زاهدی: 70 متری و فوق‌العاده

شلیک دیدنی و استثنایی از زمین خودی وارد دروازه گامبا اوساکا شد و برتری آویسپا را به همراه داشت.

گل ناباورانه از شهاب زاهدی: 70 متری و فوق‌العاده

به گزارش "ورزش سه"، شهاب زاهدی پس از اینکه در دو مسابقه پیاپی در جِی لیگ ژاپن مقابل هیروشیما و جوبیلو ایواتا موفق شده بود سه گل به ثمر رساند، هفته گذشته علی‌رغم درخشش قابل توجه برابر توکیو وِردی نتوانست این کار را انجام بدهد و سه موقعیت خطرناک او تبدیل به گل نشد، اما امروز به بهترین شکل دروازه حریف‌شان را باز کرد.

ویدئو: 331742

این مهاجم که قبل از نقل و انتقالات زمستانی، در 16 مسابقه لیگ برتر ایران 6 گل به ثمر رسانده و یک گل هم در لیگ قهرمانان آسیا زده بود، امروز توانست در هشتمین بازی در جِی لیگ ژاپن به آمار دوران حضورش در همین فصل برای سرخ‌پوشان برسد و به درخشش خیره کننده‌اش در باشگاه آویسپا فوکوکا ادامه بدهد.

زاهدی که مثل هفته‌های گذشته جِی لیگ ژاپن امروز هم در ترکیب آویسپا فوکوکا قرار گرفته و تنها مهاجم تیمش مقابل قهرمان 2008 آسیا بود، توانست در همان نیمه اول با یک شلیک دیدنی دروازه گامبا اوساکا را باز کند و ششمین گل فصل خود را به زیباترین شکل ممکن به ثمر رساند.

تیم آویسپا فوکوکا که از ساعت 10:30 امروز جمعه (به وقت ایران) در استادیوم بست دنکی مقابل گامبا اوساکا رده نُهمی قرار گرفته بود تا یکی از دیدارهای هفته یازدهم جِی لیگ ژاپن را برگزار کند، در دقیقه 22 با شوت فوق‌العاده و گل ناباورانه از شهاب زاهدی پیش افتاد تا امیدوار به کسب سه امتیاز شود.

2017671

گامبا اوساکا در سمت چپ زمین صاحب اوت شد که پرتاب آن و عدم هماهنگی بازیکنان این تیم در پاس‌کاری موجب شد تا دایکی ماتسوکا با دفع به موقع و ضربه به توپ از مقابل پای مهاجم حریف، توپ را به شهاب زاهدی برساند و این ستاره ایرانی هم کار را تمام کند.

شهاب زاهدی که در نیمه‌ی زمین خودی بود و بیش از 70 متر با دروازه گامبا اوساکا فاصله داشت، با هوشیاری بالا و دید عالی از اینکه گلر حریف جلو آمده، توپ به دست آمده را با یک کنترل و شوت پای چپ بی‌نظیر به سمت دروازه زد تا توپ پس از فرود در محوطه 6 قدم وارد دروازه شده و استادیوم بست دنکی با این گل منفجر شود.

شهاب زاهدی که پیش‌تر دروازه اوراواردز، کاشیما آنتلرز، هیروشیما و جوبیلو ایواتا (دو بار) را باز کرده بود، امروز هم مقابل یک قهرمان ژاپنی دیگر در آسیا موفق شد این درخشش را ادامه بدهد و یک گل به یادماندنی بزند.

2017674

آویسپا فوکوکا با ششمین گل فصل شهاب زاهدی در هشتمین بازی این مهاجم ایرانی به برتری یک بر صفر مقابل گامبا اوساکا رسید تا صعود چهار پله‌ای در جدول جی لیگ ژاپن داشته باشد و به دلیل تفاضل گل بهتر نسبت به حریف امروز خود، با 15 امتیاز در رده نُهم قرار بگیرد.

دیدگاه‌ها