کد خبر : 2018898 | 14 اردیبهشت 1403 ساعت 19:25 | 74.3K بازدید | 47 دیدگاه

حرف‌های مبهم مربی کاتالان

ژاوی، لواندوفسکی را برای فروش گذاشت!

اظهارنظر ژاوی در مورد آینده روبرت لواندوفسکی باعث تعجب بسیاری از هواداران بارسا شد.

ژاوی، لواندوفسکی را برای فروش گذاشت!

به گزارش "ورزش سه"، روبرت لواندوفسکی در فصل جاری نشانی از ستاره فصل گذشته نداشته است. او البته در بازی اخیر برابر والنسیا هت تریک کرد ولی در بسیاری از بازی‌های مهم فصل از جمله دو ال کلاسیکو و نیز دو بازی برابر پی اس جی خاموش بود.

ستاره 35 ساله لهستانی که هنوز دو سال دیگر قرارداد دارد، در مصاحبه هفته پیش خود با اطمینان گفت که تصمیمش را گرفته و به هیچ وجه بارسا را ترک نمی‌کند. او تابستان گذشته قید پیشنهاد نجومی از عربستان را به خاطر بارسا زد.

1975431

با این حال ژاوی چندان از حفظ لوا مطمئن نیست. او که امروز در نشست خبری بازی با خیرونا شرکت کرده بود، وقتی با سوالی در مورد آینده لواندوفسکی روبه‌رو شد، پاسخ مبهمی داد: «حضور لواندوفسکی برای ما ارزش بسیاری دارد ولی وقتی فصل تمام شود، درباره آینده او تصمیم خواهیم گرفت. او با باشگاه قرارداد دارد.»

موندودپورتیوو نوشته که این پاسخ ژاوی یک بار دیگر گمانه زنی‌ها در مورد لوا را افزایش خواهد داد و به نظر می‌رسد بارسا گزینه فروش او را در نظر دارد. لوا در این سن نیز ارزش بالایی دارد و انتقال به فوتبال عربستان می‌تواند بارسا را به سود کلانی برساند. پولی که این روزها باشگاه به شدت نیازمند آن است.

دیدگاه‌ها