کد خبر : 2018908 | 14 اردیبهشت 1403 ساعت 20:17 | 47K بازدید | 32 دیدگاه

گریلیش: هنوز از حرف‌های گواردیولا حیرت می‌کنم

جک گریلیش، ستاره منچسترسیتی، می‌گوید بعد از سه سال همکاری با پپ گواردیولا هنوز از ایده‌ها و صحبت‌های او تعجب می‌کند.

گریلیش: هنوز از حرف‌های گواردیولا حیرت می‌کنم

به گزارش "ورزش سه"، جک گریلیش در سال 2021 با قراردادی 6 ساله از استون ویلا به منچسترسیتی پیوست. او سومین فصل حضورش در این باشگاه را سپری می‌کند و معتقد است که پپ گواردیولا دیدگاهش نسبت به فوتبال را تغییر داده است.

جک گریلیش به اسکای اسپورت گفت: "پپ گواردیولا باعث شد که فوتبال را متفاوت ببینم. می‌دانم که مردم در مورد من می‌گویند: «او الان مثل قبل دریبل نمی‌زند، روی مدافعان مانور نمی‌دهد»، اما من مشکلی ندارم. تیمی که من الان در آن هستم با استون ویلا کمی متفاوت است، ما واقعاً در مقابل تیم‌هایی که شاید ضعیف‌تر باشند، بازی نمی‌کنیم."

2017841

تفاوت استون ویلا و سیتی؟

ما در سیتی مبتنی بر مالکیت هستیم، توپ و بازی را کنترل می‌کنیم، حتی در مقابل یک تیم شاید ضعیف‌تر، از این طرف به آن طرف می‌رویم، تا جایی که می‌شوید منتظر می‌مانیم، و بعد "بوم" وقت حمله می‌رسد. من تمام دوران حرفه‌‌ای‌ام را در ویلا بودم، تیم واقعاً حول من ساخته شده بود، به خصوص در سه سال پایانی...

پپ گواردیولا؟

گاهی اوقات پیش خودم اینطور فکر می‌کنم که "چطور چنین چیزی به فکر او رسیده است؟" برخی از چیزهایی که به ذهن پپ می‌رسد، غیرقابل باور است. او واقعا باعث شد دیدم نسبت به فوتبال عوض شود.

کایل واکر؟

به نظرم او قطعا بهترین دفاع راست جهان است. روز قبل یک ویدیو دیدم که بسیاری از وینگرها می‌گویند کایل سرسخت‌‌ترین است. وینیسیوس این را گفت، ادن هازارد، نیمار و خیلی‌ها این را گفته‌اند، بنابراین من هم نظرم را اضافه می‌کنم.

خطاهای زیاد روی خودت؟

واقعا زیاد ناراحت نمی‌شوم. از آنجایی که در منچسترسیتی هستم، آنقدرها مرتکب خطا نمی‌شوم، خودم نمی‌دانم چرا. نمی‌دانم به این دلیل است که برخی از من دلخور هستند و فقط می‌خواهند به من لگد بزنند یا می‌خواهند بازی را به هم بزنند.

دیدگاه‌ها