کد خبر : 2018941 | 15 اردیبهشت 1403 ساعت 05:45 | 34.1K بازدید | 14 دیدگاه

لبخند یک پرسپولیسی به ناکامی ستاره تراکتور

احتمالا ریکاردو آلوز این فصل هم نمی‌تواند به رکورد گلسازی سعید صادقی برسد.

لبخند یک پرسپولیسی به ناکامی ستاره تراکتور

به گزارش "ورزش سه"، ریکاردو آلوز همچون فصل گذشته شروع فصل را با گلسازی متعدد آغاز کرد اما هر چه گذشت آمار او نیز رو به افول گذشت و حالا جایگاه صدرنشینی خود را با ابوالفضل جلالی شریک شده که هر دو در این فصل 9 گل ساخته‌اند.

ریکی آلوز در مجموع با 22 پاس گل یکی از بهترین گلسازان ادوار لیگ برتر خلیج فارس محسوب می‌شود و ارزش کار ستاره پرتغالی به این است که او تنها در کمتر از دو فصل توانسته آمار پاس گل خود را از بیست بالاتر ببرد.

با این حال آلوز در این دو فصل تمام تلاش خود را کرده تا رکورد 14 پاس گل سعید صادقی را بشکند و آقای پاس گل برتر تاریخ لیگ برتر شود اما برای دومین فصل متوالی در این مهم ناکام مانده است.

2017887

ریکاردو برای رسیدن به رکورد سعید صادقی باید در ادامه فصل هر بازی یک پاس گل بدهد که این هدف شاید چندان با واقعیت همخوانی نداشته باشد. البته آلوز فصل گذشته چند بازی متوالی موفق به ارسال پاس گل شد اما حتی اگر او تا پایان فصل 5 گل بسازد، بازهم از رکورد صادقی عبور نخواهد کرد.

به این ترتیب آلوز که فصل آینده نیز تحت قرارداد تراکتور است، باید این هدف خود را در لیگ بیست و چهارم دنبال کند؛ جایی که تراکتور انتظار خواهد داشت تا او درخششی بیشتر از این را هم در ترکیب تیمش نشان بدهد.

عکس از مهرورز احمدی

دیدگاه‌ها