کد خبر : 2018947 | 15 اردیبهشت 1403 ساعت 07:13 | 6.3K بازدید | 9 دیدگاه

محبی: با مسعود شجاعی می‌توانیم قهرمان حذفی شویم

مدافع هوادار می‌گوید تیم‌شان در پی خلق شگفتی در جام حذفی است.

محبی: با مسعود شجاعی می‌توانیم قهرمان حذفی شویم

به گزارش "ورزش سه"، صائب محبی، مدافع هوادار تهران در گفت‌وگو با خبرنگار ما در مورد شرایط هوادار گفت: از زمانی که آقا مسعود آمده تیم متحولی شدیم و بچه‌ها با روحیه بالا ادامه می‌دهند و نکات آقا مسعود را انجام می‌دهیم تا تماشاگر پسند باشیم. تا حدودی نتایج‌مان را جبران کردیم ولی تا روز آخر تلاش می‌کنیم تا رتبه‌ای در شان خودمان داشته باشیم. در این هفته هم در یک بازی خوب صنعت نفت را شکست دادیم و اوضاع‌مان بهتر شد.

صائب محبی در مورد رقابت نفسگیر در نیمه پایین جدول برای بقا عنوان کرد: شرایط در انتهای جدول هنوز حساسیت خاصش را دارد اما با انگیزه و تجربه‌مان نگاهی به انتهای جدول نداریم و دنبال کسب رتبه تک رقمی در آخر فصل هستیم.

محبی در مورد بازی جام حذفی‌شان برابر مس سونگون و صعود به جمع هشت تیم گفت: شرایط جام حذفی متفاوت است و هر بازی یک فینال است. حریف سختی داشتیم و دست‌کم نگرفتیم. حالا با قدرت برای ادامه لیگ و صعود به مراحل بالاتر جام حذفی آماده می‌شویم و قطعا نیم نگاهی به قهرمانی در جام حذفی داریم.

او در مورد جام حذفی اضافه کرد: همه تیم‌ها برای شگفتی می‌آیند و آقا مسعود شجاعی دو قهرمانی با تراکتور و نساجی دارد و ما تمام تلاش‌مان را می‌کنیم که این افتخار سوم در هوادار برای او رقم بخورد.

دیدگاه‌ها