کد خبر : 2018954 | 15 اردیبهشت 1403 ساعت 07:28 | 19.7K بازدید | 6 دیدگاه

رکورددار پیشرفت لیگ بیست و سوم: 15 امتیاز!

تیم ملوان با 15 امتیاز پیشرفت نسبت به فصل گذشته رکوردی جالب را در اختیار دارد.

رکورددار پیشرفت لیگ بیست و سوم: 15 امتیاز!

به گزارش "ورزش سه"، البته این آمار برای چهار تیم مدعی بالای جدول چندان اهمیتی ندارد چرا که آنها معمولا تغییرات محدودی از نظر امتیازی نسبت به فصل گذشته خود دارند اما برای تیم‌های دیگر، این مولفه جذابی است که پیشرفت آنها را نشان می‌دهد.

ملوان این فصل با هدایت مهدی تارتار توانسته 39 امتیاز کسب کند و در رتبه پنجم قرار بگیرد. این در حالی است که آنها فصل گذشته با 24 امتیاز در رتبه سیزدهم جدول جای داشتند و از این نظر رکوردی عجیب و غریب را ثبت کرده‌اند.

جالب اینکه ملوان در ابتدای فصل تنها چهار بازیکن تحت قرارداد داشت و به عنوان آخرین تیم در پنجره تابستانی بسته شد اما به هر حال با سرمربیگری تارتار و بازیکنان موردنظر او، توانسته به رقابت سهمیه آسیایی هم برسد.

2015401

نکته مهم اینکه تیم‌های پرسپولیس و استقلال نیز نسبت به فصل گذشته امتیازات بیشتری را کسب کرده‌اند اما عموم تیم‌ها نسبت به موقعیت کنونی خود در لیگ بیست و دوم کمتر امتیاز گرفته‌اند.

در این بین سوژه جالب تیم تراکتور است که نسبت به فصل گذشته یک امتیاز کمتر کسب کرده اما توانسته جایگاه خود را یک رتبه بالا بکشد و در رتبه چهارم قرار بگیرد.

شاگردان مهدی تارتار حالا برای حفظ پیشرفت 15 امتیازی خود که آنها را صدرنشین تغییر امتیاز در این فصل کرده، باید حداقل یک بازی دیگر را با برد پشت سر بگذارند اما بعید است که جاه‌طلبی آنها به تنها کسب سه امتیاز تا پایان فصل رضایت بدهد.

دیدگاه‌ها