کد خبر : 2018960 | 15 اردیبهشت 1403 ساعت 05:22 | 8.4K بازدید | 4 دیدگاه

رونمایی از برند جام جهانی فوتبال ساحلی 2025 سیشل

قاره‌ی آفریقا برای اولین بار میزبان جام جهانی فوتبال ساحلی خواهد بود.

رونمایی از برند جام جهانی فوتبال ساحلی 2025 سیشل

به گزارش "ورزش سه"، لوگو جام جهانی فوتبال ساحلی 2025 سیشل در مراسمی پر جنب و جوش و رنگارنگ در کشوری از اقیانوس هند با حضور رئیس جمهوری سیشل - وول رامکالاوان و رئیس فدراسیون فوتبال سیشل - الویس برگزار معرفی شد. راه اندازی این برند، که در استراحتگاه سیشل کمپینسکی در سمت جنوبی جزیره‌ی ماهه برگزار شد، انرژی پر جنب و جوش جزایر را به نمایش گذاشت.

رئیس فدراسیون فوتبال سیشل گفت: جام جهانی فوتبال ساحلی فیفا 2025 فقط یک تورنمنت نیست. این یک چراغ راه و فرصتی برای سیشل است. میزبانی رویدادی به این بزرگی تأثیر قابل توجهی دارد و نویدبخش آغاز دوره‌ای از رشد و توسعه بی‌نظیر برای جزایر ما و جامعه فوتبال است.

جیمی یارزا، مدیر مسابقات فیفا گفت: این اولین تورنمنت فیفا در سیشل و اولین جام جهانی فوتبال ساحلی خواهد بود که در قاره‌ی آفریقا برگزار می‌گردد. این یک رویداد تاریخی برای سازمان ما است. هم‌چنین نشان می‌دهد که ما با بردن مسابقات خود به مکان‌های جذاب و متنوع، فوتبال را واقعاً جهانی می‌کنیم. سیشل یک زیرساخت خیره‌کننده برای این رقابت فراهم خواهد کرد تا میراث ارزشمندی برای جزایر به جا بگذارد. ما امیدواریم که همه در سراسر جهان این فرصت را داشته باشند که یک تورنمنت فوق العاده‌ی فوتبال ساحلی را که در یک بهشت گرمسیری برگزار می‌شود، تماشا کنند.

2017914

جام جهانی فوتبال ساحلی که اولین بار در سال 2005 برگزار شد، سال 2025 سیزدهمین دوره‌ی جام جهانی فوتبال ساحلی خواهد بود. این مسابقات برای اولین بار توسط فدراسیونی از قاره‌ی آفریقا برگزار می‌شود و در پی برگزاری بسیار موفق جام جهانی فوتبال ساحلی امارات که بیش از 70 هزار هوادار در آن شرکت کردند، برگزار خواهد شد.

گفتنی است جام جهانی فوتبال ساحلی سیشل از 1 تا 11 می 2025 (11 الی 21 اردیبهشت 1404) برگزار خواهد شد.

دیدگاه‌ها