کد خبر : 2018997 | 15 اردیبهشت 1403 ساعت 12:09 | 19.7K بازدید | 26 دیدگاه

مهمان ویژه لوآن پولی از برزیل

دستکش گلر برزیلی نساجی به ارث رسید!

لوآن پولی، محبوب‌ترین فوتبالیست حال حاضر برای هواداران نساجی، میزبان فرزند و همسرش در محل تمرین این تیم بود.

دستکش گلر برزیلی نساجی به ارث رسید!

به گزارش "ورزش سه"، نساجی مازندران هفته آینده میزبان یکی از بازی‌های بزرگ خواهد بود. شمالی‌ها در هفته‌های اخیر با عملکردی تحسین برانگیز امید را به مازندران برگرداندند. تغییرات در این تیم با حضور الهامی و کادر او آغاز شد و با پیوستن لوآن پولی به این تیم به ثبات رسید. 

گلر برزیلی بعد از حضور در ایران تنها یک بار توپ را از دروازه خارج کرده است. لوآن در مصاحبه اختصاصی با "ورزش سه" دلیل علاقه‌اش به فوتبال را پیدا کردن دستکش‌های پدرش اعلام کرده بود. دروازه‌بان برزیلی که به نظر علاقه خاصی هم به خانواده و فرزند خود دارد، هفته گذشته و بعد از حضور رضا حدادیان، مالک این باشگاه، در تمرین از او خواست تا خانواده‌اش را به ایران بیاورد و حدادیان در زمان کوتاهی به این درخواست پاسخ داد. 

2017947

لوآن پولی در ۴ دیدار اخیر این تیم، ۳ بار مقابل سپاهان، تراکتور و ذوب‌آهن کلین شیت کرده و در تیم هفته جای داشته است. خرید نساجی حالا خیال ساکت را از دروازه راحت کرده تا امتیازات برای شمالی‌ها به راحتی از دست نرود. با حضور خانواده لوآن در ایران او تا حالا دروازه خودش را باز شده ندیده و شاید این اتفاق بی‌ارتباط با عملکرد او نباشد. 

در تمرین امروز نساجی هم لوکا، فرزند ۳ ساله لوآن، حضور پیدا کرد و دقایقی را با اعضای این تیم و پدرش به بازی پرداخت. باشگاه نساجی با انتشار عکس‌ها و ویدیوی این لحظات را ثبت کرده است. 

2017949

به نظر سخت‌ترین آزمون نساجی و لوآن در ادامه عملیات بقا، مقابل پرسپولیس و در ورزشگاه وطنی برگزار خواهد شد؛ جایی که نساجی در هفته ۲۶ لیگ، میزبان سرخپوشان پایتخت خواهد بود.

دیدگاه‌ها