کد خبر : 2019002 | 15 اردیبهشت 1403 ساعت 12:43 | 28.3K بازدید | 26 دیدگاه

تقصیر اینترنت بود، نمی‌توانستم این اشتباه را نکنم

شاهکار گوینده ورزشگاه به روایت خودش!

اشتباه عجیب گوینده ورزشگاه در هلند باعث شد که هواداران و بازیکنان رودا به اشتباه جشن صعود را برگزار کنند.

شاهکار گوینده ورزشگاه به روایت خودش!

به گزارش "ورزش سه"، اتفاق خاص و عجیبی که در جریان دیدار رودا برابر اس سی کمبور و در ورزشگاه پر از تماشاگر این تیم رخ داد توجه بسیاری را به خود جلب کرده است.

این تیم با دو گل از حریف پیش بود و هواداران برای لحظه‌ای تصور کردند که این پیروزی برای صعود مستقیم به لیگ دسته اول کافی است و آنها می‌توانند پس از شش سال بار دیگر در این رقابت‌ها حضور پیدا کنند و برای جشن گرفتن به زمین ریختند.

هواداران رودا در واقع تصور می‌کنند که با شکست خرونینخن در بازی همزمان دیگر مانعی برای صعود آنها وجود ندارد و ویم فرنس، گوینده ورزشگاه، هم این موضوع را اعلام کرد تا بازیکنان و هواداران یکدیگر را در آغوش بگیرند و جشن بزرگی بر پا کنند.

اما اتفاقی که رخ داد این بود که بازی همزمان 1-1 مساوی تمام شد و این اشتباه سریعا تصحیح شد تا در نهایت تکلیف تیمی که مستقیما به لیگ دسته اول فوتبال هلند صعود خواهد کرد در هفته آینده مشخص شود.

گوینده ورزشگاه خیلی سریع اشتباهش را تصحیح و هواداران و بازیکنان رودا را ناامید کرد. او فریاد زد: «گلی که به ثمر رسید، مردود اعلام شد. بنابراین بازی با همان نتیجه 1-1 مساوی تمام شد. متاسفم.»

فرنس پس از پایان بازی در گفتگو با ای‌اس‌پی‌ان اظهار داشت: «به من گفته شد که بازی در دقیقه 95 همچنان 1-1 مساوی بوده است. همه شروع به فریاد زدن کردند و وارد زمین شدند. بنابراین من از کسی پرسیدم چه خبر شده؟ و شنیدم که خرونینخن 1-2 باخته است.

2017987

باید درستی این خبر را بررسی می‌کردم اما اینترنت در اینجا بد است. کمی بعدتر متوجه شدم که این گل مردود شده است، هرچند در نهایت مشخص شد که چنین اتفاقی هم نیفتاده است. من نمی‌توانم اتفاقی که رخ داده است را تغییر دهم. تقصیر من بود.

من هم انسان هستم. آیا باید پنهان می‌شدم؟ روی زمین می‌خزیدم؟ نه، این اتفاق ممکن است رخ دهد. من کمی احمق بودم. اطمینان دارم که شرایط در هفته آینده به سود ما پیش خواهد رفت.»

جالب است بدانید که فرنس 73 ساله است و حالا 24 سال است که در ورزشگاه رودا مشغول به کار است. او پیش از آن هم مدتی طولانی در ورزشگاه دیگری گوینده بود و می‌گوید این فقط یک روز عادی کاری برایش بوده و اتفاقات بسیار زیادی را در طول این چندین سال تجربه کرده است.

این دو تیم هفته آینده در آخرین هفته از رقابت‌های این فصل باید روبروی یکدیگر به میدان بروند. در صورتی که خرونینخن بتواند در این بازی به پیروزی برسد، پس از یک سال به لیگ دسته اول هلند بازخواهد گشت اما اگر رودا در این دیدار پیروز شود یا نتیجه مساوی را به دست آورد، پس از شش سال به این موفقیت خواهد رسید.

دیدگاه‌ها