کد خبر : 2019021 | 15 اردیبهشت 1403 ساعت 14:23 | 21K بازدید | 26 دیدگاه

مدافعانی که سرنوشت‌ساز خواهند بود:

تجمع تضمین قهرمانی در تمرین استقلال (عکس)

مدافعان استقلال در هفته‌های آینده در مسیر قهرمانی تاثیرگذار خواهند بود.

تجمع تضمین قهرمانی در تمرین استقلال (عکس)

به گزارش "ورزش سه"، در پنج هفته پایانی لیگ برتر خط دفاع استقلال نقش ویژه‌ای خواهند داشت و با بسته نگه‌داشتن دروازه می‌توانند در کسب امتیازات لازم برای ادامه صدرنشینی موثر باشند.

با توجه به رویکرد هجومی خوبی که مهاجمان استقلال در هفته‌های گذشته داشتند عملکرد دفاعی این تیم می‌تواند در روند پیروزی‌های اقتصادی یا حتی پرگل و با حاشیه امنیت بالا تاثیرگذار باشد و این تیم را به سمت قهرمانی هدایت کند.

در غیاب رافائل سیلوا، ایمان سلیمی با فرم خوبی در خط دفاع قرار گرفته و تسلط خوبی در مهار بازیکنان حریف و خراب کردن توپ‌های اول در بازی با تراکتور فوق‌العاده بود، محمدحسین مرادمند یکی از بهترین نمایش‌های خود را در بازی با تراکتور ارائه کرد و روزبه چشمی در قلب خط دفاع این تیم با قدرت رهبری بالا، بازی‌سازی از عقب زمین را هم برعهده دارد.

با بازگشت آرمین سهرابیان مدافع چپ پای استقلال این اسکواد دفاعی کامل‌تر خواهد شد و به احتمال زیاد روزبه چشمی به خط هافبک منتقل می‌شود و استحکام دفاعی استقلال بیشتر خواهد شد.

مدافعان استقلال در تمرین پرشوری که برگزار شد در گوشه‌ای از زمین به تمرین کردن پرداختند و با روحیه‌ای بالا کار با توپ را دنبال کردند و رابطه صمیمانه‌ای که بین آنها شکل گرفته دلگرمی خاصی به استقلالی‌ها در هفته‌های آینده خواهد داد.

دیدگاه‌ها