کد خبر : 2019069 | 16 اردیبهشت 1403 ساعت 02:50 | 34.8K بازدید | 3 دیدگاه

مغضوب قطری‌ها در دو ماه، ۱۱ کیلو کم کرد!

مهاجم تیم ملی الجزایر از اتفاقات خاصی که تجربه کرده صحبت کرد.

مغضوب قطری‌ها در دو ماه، ۱۱ کیلو کم کرد!

به گزارش ورزش سه، یوسف بلایلی، بازیکن الجزایری، در صحبت با یکی از رسانه‌های الجزایری از احوالاتش در طی یک سال اخیر صحبت کرد.
این بازیکن الجزایری در پیش از جام جهانی ۲۰۲۲ قطر در تیم القطر بازی می‌کرد اما در مسابقات جام اعراب که به میزبانی قطر برگزار می‌شد، برابر این تیم گل زد و عنابی‌ها را از این مسابقات حذف کرد؛ این موضوع با واکنش شدید مسئولان قطری باشگاه القطر همراه شد و ابتدا او را از تیم کنار گذاشتند و در نهایت تصمیم به فسخ گرفتند.

این بازیکن پس از آن در شرایطی که آقای گل لیگ ستارگان قطر بود با افت شدیدی همراه شد اما تیم ملی الجزایر این بازیکن را از تیمش کنار نگذاشت. 

او در سن ۳۲ سالگی در مولودیه الجزایر توپ می‌زند و در فصل جاری موفق شد در ۲۱ بازی ۱۴ گل و ۱۳ پاس گل ثبت کند آماری خارق‌العاده برای او به شمار می‌رود و نشان می‌دهد او توانسته شرایط فنی روزهای گذشته را بازیابی کند. 

جمال بلماضی سرمربی سابق تیم ملی الجزایر که ۷ سال با این تیم کار کرده بود و نسلی فوق العاده را در فوتبال آفریقا ساخت، به عنوان یک مربی با تجربه از شاگردش خواست که وزن خودش را کاهش دهد و با برنامه‌ای غذایی و فیزیکی، یوسف بلایلی موفق شد ۱۱ کیلو در دو ماه کم کند. 

او با اینکه اکنون بهترین بازیکن لیگ الجزایر شناخته می‌شود و در آخرین بازی‌های تیم ملی الجزایر زیر نظر بلماضی توانست فرم خوبی از خودش نشان دهد، در برنامه‌های تاکتیکی ولادیمیر پتکوویچ سرمربی سوئیسی و جدید الجزایر جایی ندارد اما قول داده که دوباره به این تیم برگردد.

دیدگاه‌ها