کد خبر : 2019231 | 16 اردیبهشت 1403 ساعت 13:44 | 37.3K بازدید | 36 دیدگاه

لینه‌کر:

هالند با گواردیولا دعوا داشت، نه داور!

گری لینه‌کر، ستاره سابق فوتبال انگلیس و مجری بی‌بی‌سی اسپورت، از رفتار ارلینگ هالند ابراز نارضایتی کرد.

هالند با گواردیولا دعوا داشت، نه داور!

به گزارش "ورزش سه"، منچسترسیتی روز گذشته در چارچوب رقابت‌های هفته سی و پنجم لیگ برتر انگلیس روبه‌روی ولورهمپتون به میدان رفت و موفق شد با نتیجه پرگل 1-5 برابر این تیم پیروزی برسد و سه امتیاز بسیار مهم را به دست آورد.

هالند ستاره بی‌چون و چرای تیمش در این بازی بود و موفق شد چهار گل از پنج گل تیمش را وارد دروازه حریف کند تا نقش مهمی را در این پیروزی ایفا کرده باشد اما پس از این که تعویض شد به نظر می‌رسید که چندان از این اتفاق خوشحال نیست.

2018464

گواردیولا پس از پایان بازی در پاسخ به سوالی درباره علت عصبانیت این ستاره نروژی گفته بود که او از تصمیم داور ناراحت بود و به همین دلیل اعتراضی را انجام داد، وگرنه از عملکرد و نمایشی که داشت کاملا راضی و خوشحال بود.

اما به نظر می‌رسد که این اظهارات برای متقاعد کردن لینه‌کر و یان رایت کافی نبود. لینه‌کر در برنامه‌اش در این باره گفت :«با این که پپ گفت که اتفاقات به آن شکلی که به نظر می‌آمد نیست اما من فکر می‌کنم که هالند در واقع نمی‌خواست تعویض شود و به همین دلیل این رفتار را نشان داد.»

یان رایت هم که در استودیوی برنامه Match of the Day حضور داشت، با تایید این صحبت اضافه کرد: «من فکر می‌کنم که او می‌خواست پنج گل بزند!»

دیدگاه‌ها