کد خبر : 2019289 | 16 اردیبهشت 1403 ساعت 18:47 | 30.2K بازدید | 116 دیدگاه

در پرسپولیس هم باید خوب بازی کنید هم نتیجه بگیرید

حلالی: استقلال اصلا به دنبال فوتبال زیبا نبود!

اسماعیل حلالی معتقد است پرسپولیس می‌تواند با جبران فاصله امتیازی خود به استقلال به صدر جدول صعود کند و به قهرمانی برسد.

حلالی: استقلال اصلا به دنبال فوتبال زیبا نبود!

به گزارش "ورزش سه"، پرسپولیس هفته گذشته در شرایطی برابر سپاهان متوقف شد که این شانس را داشت تا با پیروزی در این مسابقه به صدر جدول صعود کند. اسماعیل حلالی، پیشکسوت پرسپولیس، درباره این بازی به خبرنگار ما گفت: بازی پرسپولیس و سپاهان تحت تاثیر شکست مقابل آلومینیوم قرار داشت که ما دو بار جلو افتادیم اما در نهایت در‌ پنالتی باختیم. هر چقدر هم به لحاظ روحی و روانی روی بازیکنان کار کنید، وقتی یک جام از دست می‌رود، تحت تاثیر قرار می‌گیرند. با توجه به شرایطی که در فوتبال ما وجود دارد، بچه‌ها احساسی می‌شوند و ممکن است یکی دو هفته را هم از دست بدهند.

او ادامه داد: هفته گذشته استقلال قبل از ما بازی کرده و امتیاز از دست داده بود و فرصت خوبی وجود داشت که به راحتی به صدر صعود کنیم و کار را به اما و اگر نکشانیم. از طرفی با توجه به اینکه در هفته‌های پایانی لیگ قرار داریم، استرس مسابقات روی کیفیت بازیکنان تاثیر می‌گذارد. البته در همه جای دنیا در هفته‌های پایانی کیفیت مسابقات و تیم‌ها بالاتر می‌رود و گل‌های بیشتری رد و بدل می‌شود اما در لیگ ما مسائلی از جمله تعطیلات، سازماندهی مسابقات را تحت تاثیر قرار می‌دهد و رشدی که باید وجود داشته باشد، صورت نمی‌گیرد.

حلالی با انتقاد از عملکرد پرسپولیس در این بازی افزود: ما در بازی با سپاهان در حد نام خودمان هم نبودیم و من نمی‌توانم صحبت فنی درباره این بازی داشته باشم. سپاهان در ۱۰ بازی اخیر خود یک برد آورده بود و با وجود مهره‌هایی که در اختیار دارد، شکل خوبی نداشت. این تیم در شرایطی قرار داشت که ما به لحاظ روحی روانی هم به راحتی می‌توانستیم آنها را شکست بدهیم. در هر صورت فوتبال هست و برد و باخت دارد، اما چیزی که من را اذیت می‌کند، این است که نمی‌توانیم از تمام پتانسیل خودمان استفاده کنیم.

1961201

پیشکسوت پرسپولیس در خصوص شانس قهرمانی این تیم در لیگ برتر گفت: شانس پرسپولیس و استقلال برای قهرمانی ۵۰-۵۰ است. در این مسیر، رقبای دو تیم در هفته‌های باقی‌مانده تعیین کننده نیستند و در هر صورت تمام رقبا در ۵ هفته باقیمانده تمام توان‌شان را می‌گذارند. تنها نکته مهم این است که ما با شرایط خوبی وارد مسابقات شویم، درست ترکیب بچینیم و درست از بازیکنان بازی بگیریم و بچه‌ها در روز مسابقات، مثل بازی با سپاهان نباشند و با انگیزه بالایی وارد بازی شوند. پرسپولیس در حال حاضر جام حذفی را از دست داده و من با تمام وجود امیدوارم بتواند در لیگ قهرمان شود؛ هواداران پرسپولیس به هیچ وجه دوست ندارند فصل را بدون جام به پایان برسانند و امیدوارم حداقل یک جام بگیریم.

حلالی در پایان با اشاره به شرایط استقلال و اختلاف یک امتیازی این تیم با پرسپولیس گفت: استقلال با توجه به شرایطی که داشت، خیلی بیشتر از پرسپولیس به دنبال سه امتیاز مسابقاتش بود. حواشی و اختلافاتی که در استقلال وجود داشت باعث شد آنها خیلی به نوع بازی اهمیت ندهند و فقط به سه امتیاز فکر کنند. آنها به دنبال فوتبال زیبا نبودند که این استراتژی هم قابل احترام است. از طرفی توقع هواداران این تیم هم پایین بود، اما در پرسپولیس همه به دنبال این هستند که در کنار پیروزی زیبا هم بازی کنند. با این حال من فکر می‌کنم یک امتیاز اختلاف، اهمیتی ندارد و به سادگی با یک مساوی حریف و یک برد پرسپولیس قابل جبران است.

دیدگاه‌ها