کد خبر : 2019332 | 16 اردیبهشت 1403 ساعت 22:13 | 29.5K بازدید | 33 دیدگاه

با دستور داور و بعد از ۴۵ دقیقه؛

یک بام و دو هوا: تغییر عجیب لباس بین نیمه!

در جریان اولین مسابقه هفته بیست و ششم لیگ برتر، اتفاق عجیبی رقم خورد.

یک بام و دو هوا: تغییر عجیب لباس بین نیمه!

به گزارش ''ورزش سه''، بین دو نیمه دیدار گل‌گهر سیرجان و شمس آذر قزوین، از هفته بیست و ششم رقابت‌های لیگ برتر، یک اتفاق عجیب رخ داد. گل‌گهری‌ها که این مسابقه را با کیت نخست خود که به رنگ سرمه‌ای هست آغاز کرده بودند، در آغاز نیمه دوم با لباس سفید رنگ وارد زمین شدند!

ماجرا از این قرار است که در جلسه شب گذشته، ناظر و نماینده فدراسیون تائید کرده بودند که شمس آذر از کیت اول خود به رنگ سبز استفاده کند و گل‌گهر هم به دلیل میزبانی لباس نخست خود را به تن کرده بود، اما با شروع مسابقه و نزدیکی رنگ لباس دو تیم، داور مسابقه (ایمان کهیش) تشخیص می‌دهد که رنگ لباس‌ها به هم نزدیک است.

2018628
تصویری از نیمه نخست این مسابقه که دو تیم با لباس سرمه‌ای و سبز در زمین حاضر بودند.

نکته جالب اما اینجاست که با وجود اینکه شمس‌آذر لباس دوم خود را نیز به همراه داشت، اما از تیم میزبان خواسته می‌شود که لباس خود را تغییر بدهد. در نتیجه بازیکنان گل‌گهر در نیمه دوم با لباس سفید رنگ اما با همان شورت ورزشی که مختص لباس قبلی بود وارد میدان شدند و این دیدار در ادامه با لباس‌های سفید و سبز ادامه پیدا کرد.

2018627
بازیکنان گل گهر در نیمه دوم با این پیراهن و همان شورت ورزشی که نیمه اول به تن داشتند وارد میدان شدند.

نکته قابل توجه دیگر این است که دو هفته قبل، شمس آذر در تهران مهمان استقلال بود و پیش از آن مسابقه، ناظر به آن‌ها اجازه استفاده از کیت سبز رنگ را نداده بود اما برای این مسابقه این اجازه به آن‌ها داده شد.

عکس‌ها: امیر گلریز

دیدگاه‌ها