کد خبر : 2019342 | 16 اردیبهشت 1403 ساعت 22:40 | 20.5K بازدید | 12 دیدگاه

ادعای عجیب دیوید مویس

وستهام به خاطر ستاره آرسنال به چلسی باخت!

دیوید مویس، سرمربی وستهام، معتقد است این تیم هنوز پس از جدایی دکلان رایس نتوانسته نبود این بازیکن را هضم کند.

وستهام به خاطر ستاره آرسنال به چلسی باخت!

به گزارش "ورزش سه"، وستهام امشب در بازی هفته سی و ششم لیگ برتر انگلیس به مصاف چلسی رفت و با نتیجه سنگین 5-0 شکست خورد.

شکست در استمفوردبریج ششمین دیداری بود که وستهام طی یک بازی این فصل 4 گل یا بیشتر دریافت کرد و همچنین این نتیجه، پنجمین باخت در شش بازی خارج از خانه آن‌ها در تمامی رقابت‌ها بود.

دیوید مویس معتقد است که جدایی دکلان رایس که تابستان گذشته به آرسنال پیوست، عاملی کلیدی نتایج ضعیف تیمش به خصوص در بخش دفاعی است. وستهام تا کنون 70 گل در لیگ برتر دریافت کرده و تابحال هیچ کدام از تیم‌های تحت هدایت مویس چنین آماری را ثبت نکرده بودند.

مویس در پاسخ به این سوال که چرا وستهام در این فصل شکست‌های سنگینی را در خارج از خانه متحمل شده، گفت: "دکلان رایس. وقتی بهترین هافبک انگلیس را در اختیار داشته باشید، احتمالاً 50 درصد حملات حریف را محدود می‌کند، از شما تیم دفاعی بسیار بهتری می‌سازد.

2018654

ما در جلوی خط دفاعی چنین بازیکنی نداشتیم، در بسیاری از بازی‌ها به اندازه کافی خوب نبودیم. همانطور که گفتم، سعی می‌کنم در مواقعی که به آن نیاز داریم کمی ذهن بازیکنان را درگیر این موضوع کنیم. همیشه به دنبال راهی برای بهبود عملکرد دفاعی هستیم."

او درمورد عملکرد چلسی همچنین گفت: "اگر منصف باشیم، باید بگوییم که چلسی در حال حاضر در شرایط بسیار خوبی قرار دارد. ما امروز سه بار به تیرک دروازه زدیم، بنابراین اگر بازی 5-3 به پایان می‌رسید، ممکن بود می‌گفتید، "اوه، وستهم چه عملکرد خوبی داشت." گفتنش آسان است، اما ما با چند موقعیت به اینجا آمدیم اما نتوانستیم اصول اولیه را در دفاع انجام دهیم تا به خودمان فرصتی برای بازگشت در بازی بدهیم."

دیدگاه‌ها