کد خبر : 2019350 | 16 اردیبهشت 1403 ساعت 23:49 | 36.1K بازدید | 18 دیدگاه

تصمیم عجیب بیلسا: دعوت بازیکن آماتور به تیم ملی!

مارسلو بیلسا در تصمیمی قابل توجه قصد دارد یک بازیکن آماتور را به تیم ملی اروگوئه دعوت کند!

تصمیم عجیب بیلسا: دعوت بازیکن آماتور به تیم ملی!

به گزارش "ورزش سه"، والتر دومینگس مشهورترین نام در اروگوئه در ساعات اخیر است که با وجود حضور و بازی در فوتبال آماتور، کاندیدای بازی برای تیم ملی اروگوئه است.

بر اساس اطلاعات رسانه‌ها در آمریکای جنوبی، مارسلو بیلسا، سرمربی اروگوئه، در حال تجزیه و تحلیل و بررسی دعوت از این مهاجم آماتور است. گفته می‌شود سبک بازی او توجه بیلسا را جلب کرده و این مربی قصد دارد بازی او را در تیمش ببیند.

اروگوئه در تاریخ ۳۱ مه یک بازی دوستانه مقابل کاستاریکا برگزار خواهد کرد و بیلسا قصد دارد برای این دیدار با والتر دومینگس تماس بگیرد و او را به تیم ملی دعوت کند.

2018677

صحبت‌های زیادی در مورد احتمال بازی والتر دومینگس در کوپا آمه‌ریکا ۲۰۲۴ هم مطرح شده است، اگرچه احتمال این اتفاق بسیار کم است اما بعید نیست دومینگس در بازی دوستانه و تمرینات اعتماد بیلسا را به‌دست بیاورد.

این بازیکن درباره خبر دعوتش به تیم ملی گفت: «آنها با من تماس گرفتند و من بسیار خوشحالم. انتظارش را نداشتم و غافلگیرکننده بود. حقیقت این است که من بسیار خوشحالم.»

والتر دومینگس یکی از بهترین بازیکنان رده‌های آماتور فوتبال اروگوئه است. او در ۱۹ بازی این فصل ۳۸ گل به ثمر رسانده که آمار شگفت‌انگیزی است و توجه بیلسا را هم جلب کرده است.

2018678

دیدگاه‌ها