کد خبر : 2019354 | 17 اردیبهشت 1403 ساعت 05:50 | 18.5K بازدید | 16 دیدگاه

دروازه‌بان شمس‌آذر رقیب جدی گلرهای ملی‌پوش!

علیرضا جعفرپور در بازی با گل‌گهر نهمین کلین شیت فصل خود را انجام داد.

دروازه‌بان شمس‌آذر رقیب جدی گلرهای ملی‌پوش!

به گزارش "ورزش سه"، علیرضا جعفرپور گلر تیم شمس‌آذر قزوین در بازی با گل‌گهر سیرجان توانست دروازه خود را بسته نگه دارد و نهمین کلین‌شیت فصل خود را انجام دهد و در دو قدمی محمدرضا اخباری و علیرضا بیرانوند قرار بگیرد.

در جدول کلین شیت لیگ برتر حسین حسینی و حسین پورحمیدی با 14 کلین شیت در صدر قرار دارند و پس از آن علیرضا بیرانوند به همراه محمدرضا اخباری با 11 کلین شیت در رتبه‌های بعدی قرار دارند و نزدیک‌ترین تعقیب کننده آنها علیرضا جعفرپور گلر جوان شمس آذر است.

او با یک بازی بیشتر از کریستوفر کنت و حبیب فرعباسی که 8 کلین شیت انجام دادند در رتبه بهتری قرار دارد و در ادامه فصل رقابت جذابی با دیگر گلرهای لیگ برتر از لحاظ آماری خواهد داشت.

2018682

این گلر جوان در بازی امروز روز سختی را پشت سر نگذاشت و در صحنه‌ای از مسابقه که مهدی تیکدری ارسالی به سمت دروازه این تیم انجام داد پس از برخورد توپ به مدافع و تغییر مسیر با شوک ناگهانی رو به رو شد اما با واکنشی سریع و مانند یک دروازه‌بان با تجربه توانست توپ را راهی کرنر کند و اجازه باز شدن دروازه تیمش را ندهد.

جعفرپور به غیر از دیدار هفته اول که کوروش ملکی درون دروازه این تیم قرار گرفت و در بازی هفته هجدهم که سینا سعیدی‌فر درون دروازه شمس‌آذر قرار گرفت در تمامی مسابقات این تیم به میدان رفت و در 24 بازی 9 کلین شیت انجام داده و 25 گل هم دریافت کرده است.

1999626

دیدگاه‌ها