کد خبر : 2019367 | 17 اردیبهشت 1403 ساعت 01:01 | 176.3K بازدید | 67 دیدگاه

ژوکر رم اسیر بی‌دقتی آبراهام؛

پاس سردار فقط هالند را می‌خواست!

مهاجم ایرانی رم می‌توانست ستاره بازی تیمش مقابل یوونتوس شود که هم‌تیمی او این اجازه را نداد.

پاس سردار فقط هالند را می‌خواست!

به گزارش "ورزش سه"، سردار آزمون سه شب پس از اینکه در مسابقه دور رفت مرحله نیمه نهایی لیگ اروپا مقابل بایر لورکوزن به‌عنوان یار جانشین به زمین رفت و نمایش پرتلاش و خوبی ارائه کرده بود، در دیدار سری آ ایتالیا برابر یوونتوس هم به‌عنوان بازیکن تعویضی وارد مسابقه شد که موقعیت‌سازی فوق‌العاده او را تامی آبراهام خراب کرد.

ویدئو: 331920

سردار آزمون که در دو مسابقه اخیرشان در سری آ ایتالیا مقابل اودینزه و ناپولی به‌عنوان یار جانشین به زمین رفته و عملکرد درخشانی داشت و روی یک گل هم موثر بود، در بازی حساس با یوونتوس هم با انگیزه بالایی کارش را انجام داد و می‌خواست جالوروسی را صاحب سه امتیاز ارزشمند در این جدال خانگی کند که مهاجم انگلیسی رم نگذاشت این اتفاق رقم بخورد.

تیم آ اس رم در حالی از ساعت 22:15 یکشنبه شب در ورزشگاه المپیکو یکی از دیدارهای هفته سی و پنجم سری آ ایتالیا را مقابل یوونتوس برگزار کرد و به تساوی یک بر یک رسید که سردار آزمون پس از ورود به زمین در دقیقه 68 سعی داشت تیمش را صاحب گل دوم و برتری کند، اما تامی آبراهام از موقعیت‌سازی عالی این ستاره ایرانی استفاده نکرد.

2018706

سردار آزمون که همراه با تامی آبراهام وارد زمین شده و جای توماسو بالدانزی را در زمین گرفته بود، از همان لحظات ابتدایی در ورودش به مسابقه با دوندگی زیاد خط دفاعی یووه را آزار داد و می‌خواست سرنوشت بازی را تغییر بدهد، اما یک ضربه سر خطرناک و موقعیت‌سازی او در دقیقه 84 بی‌ثمر بود، اما در فاصله یک دقیقه مانده به پایان بازی، نزدیک بود ستاره زمین شود که آبراهام از فرصت‌سازی او استفاده نکرد.

سردار آزمون در دقیقه 4+90 و ثانیه‌هایی قبل از سوت پایان، با هوشیاری و دید فوق‌العاده از میانه زمین توپ را در حالی از بین چهار مدافع یوونتوس عبور داد و با یک پاس در عمق استثنایی به تامی آبراهام رساند که اگر مهاجمی مثل هالند صاحب این توپ می‌شد، رم قطعا به گل دوم و برتری می‌رسید، اما مهاجم انگلیسی جالوروسی با ضربه ناامید کننده این توپ را به دستان شزنی کوبید تا این فرصت طلایی هدر برود.

2018731

ستاره ایرانی رم که پیش از این سه گل در 20 مسابقه سری آ ایتالیا به ثمر رسانده و روی دو گل دیگر تاثیر گذاشته بود، می‌توانست اولین پاس گل خود در این فصل را مقابل یوونتوس بدهد که آبراهام پاس او را هدر داد.

دیدگاه‌ها