کد خبر : 2019373 | 17 اردیبهشت 1403 ساعت 01:25 | 15.2K بازدید | 30 دیدگاه

ده‌روسی: برای بردن لورکوزن با آلگری مشورت کرده‌ام!

دنیله ده‌روسی پس از تساوی مقابل یوونتوس، مدعی شد که برای کامبک مقابل بایر لورکوزن از ماسیمیلیانو آلگری راهنمایی خواسته است.

ده‌روسی: برای بردن لورکوزن با آلگری مشورت کرده‌ام!

به گزارش "ورزش سه"، جالوروسی پس از شکست ۲-۰ در دور رفت مرحله نیمه‌نهایی لیگ اروپا، امشب مقابل یوونتوس به تساوی ۱-۱ رسید. آنها پنجشنبه در بازی برگشت در استادیوم بای آرنا مهمان لورکوزن هستند و ده‌روسی تأکید کرد که تیمش با فراموشی بازی امشب باید به استقبال لورکوزن برود.

نتیجه امشب؟
فکر می‌کنم بازی خوبی انجام دادیم و اگر به این واقعیت فکر کنیم که ۴۸ ساعت پیش یک بازی بسیار فشرده داشتیم که تا آخرین لحظه جنگیدیم، نتیجه امشب را بیشتر درک کنیم.

از تساوی راضی هستید؟
ما از تساوی چندان راضی نیستیم، اما با دیدن نگرش تیم، دست نکشیدن آنها از مبارزه و سبک بازی‌شان، از عملکرد امشب راضی می‌شوم.

2018713

مستحق برد بودید؟
نمی‌دانم. با کمی شانس، ما می‌توانستیم برنده شویم، اما آنها نیز می‌توانستند. شانسی است. یووه بازیکنان استثنایی‌ای دارد و آنها نیز شایسته تقدیر هستند.

دیبالا مصدوم شد؟
او درد کمی حس کرد و به ما گفت چیز مهمی نیست اما باید تا ارزیابی‌ها و آزمایشات پزشکان صبر کنیم. نباید خیلی جدی باشد.

در بازی برگشت با لورکوزن امیدی به صعود دارید؟
قطعا. اگر به ۲۸ دقیقه اول بازی رفت نگاه کنید می‌بینید که ما فرصت‌های تهاجمی زیادی داشتیم. در مجموع ۶۸ درصد مالکیت توپ داشتیم و چند موقعیت عالی که می‌توانستند گل شوند.

ما می‌توانیم آنها را در بازی برگشت و در خانه‌شان غافلگیر کنیم. نباید عجول باشیم. اینطور نیست که باید پنج گل را برگردانیم، بلکه فقط دو گل است. من امشب هم از آلگری راهنمایی خواستم و او هم گفت که شما می‌توانید در دقیقه ۶۰ گل اول را بزنید و بعد کامبک‌تان را تکمیل کنید.

دیدگاه‌ها