کد خبر : 2019443 | 17 اردیبهشت 1403 ساعت 13:22 | 15.7K بازدید | 29 دیدگاه

در صورت رعایت نشدن قوانین هواداری جدید؛

پیش شرط جدید برای آغاز لیگ برتر سال آینده!

مدیر روابط عمومی فدراسیون فوتبال به خبر مهمی درباره چگونگی برگزاری فصل آینده لیگ برتر اشاره کرده و می‌گوید تاکید بر اجرای قوانین جدیدی وجود دارد.

پیش شرط جدید برای آغاز لیگ برتر سال آینده!

به گزارش "ورزش‌سه"، رقابت‌های لیگ برتر فوتبال ایران بار دیگر با اتفاقات دیدار پرسپولیس و سپاهان به حاشیه رفته و پس از هتاکی یک مرد منتسب به باشگاه سپاهان وزیر ورزش وارد ماجرا شد و بلافاصله دستور پیگیری موضوع را به مهدی تاج رئیس فدراسیون داد.

امیر مهدی علوی مدیر روابط عمومی فدراسیون دقایقی پیش درباره جلسات تشکیل شده صحبت کرد و اینطور حرف‌هایش آغاز شد: «پیرو دستور وزیر ورزش، فوراً جلسه‌ای پیرامون این موضوع تشکیل و تصمیماتی اتخاذ شد.»

او سپس الزامات تصویب در جلسه را به شرح زیر به زبان آورد:  
*آئین‌نامه اجرایی کانون‌های هواداری تمام باشگاه‌های کشور باید حتما تشکیل شود و اسامی و نفرات تایید شده باشگاه‌ها به اطلاع فدراسیون برسد تا به‌طور کامل در یک بانک اطلاعاتی هواداری ثبت و ضبط بشود.
*نکته دوم بحث بلیت‌فروشی هوشمندانه برای باشگاه‌های میزبان لیگ برتر است که هر فردی در صندلی خودش قرار بگیرد. 
*بحث سوم تجهیزات مختلف در ورزشگاه‌ها است که باید براساس استاندارد برگزاری لیگ برتر و اقدامات موجود در لیگ قهرمانان آسیا باشد.
*همچنین هماهنگی‌هایی با سازمان‌ ثبت احوال در جریان است تا در بحث بلیت‌فروشی آنلاین افراد در صندلی‌های مرتبط خود قرار بگیرد.

علوی سپس اینگونه حرف‌هایش را با هشدار ادامه داد: «این موارد اگر انجام نشود، لیگ به تعویق می‌افتد و تا انجام تمام آنها لیگ آغاز نخواهد شد.» 
مدیر روابط عمومی فدراسیون فوتبال در واکنش به سوال مجری شبکه خبر که چه تضمینی برای انجام این قوانین وجود دارد، بیان کرد: «دوباره تکرار می‌کنم که اگر این موارد انجام نشود، لیگ برتر به تعویق خواهد افتاد. حتما بعد از پایان لیگ موارد اجرایی را اعلام خواهیم. مباحث در حال برنامه‌ریزی است.»

دیدگاه‌ها