کد خبر : 2019483 | 17 اردیبهشت 1403 ساعت 16:18 | 3.8K بازدید | 0 دیدگاه

عنایتی با چند مهره جدید مقابل آلومینیوم

یازده بازیکن ابتدایی تیم پیکان برای تقابل با آلومینیوم اراک مشخص شد.

عنایتی با چند مهره جدید مقابل آلومینیوم

به گزارش "ورزش سه"، در هفته بیست و ششم لیگ برتر تیم پیکان در ورزشگاه پاس قوامین میزبان آلومینیوم اراک خواهد بود و شاگردان رضا عنایتی که در مدت اخیر نتایج خوبی کسب کرده، اکنون برابر تیمی قرار می‌گیرد که نشان داده برای هر تیمی می‌تواند دردسرساز باشد. رضا عنایتی برای این تقابل سخت با آلومینیوم، یازده بازیکن تیمش را انتخاب کرده که این ترکیب به شرح زیر است:

محمدرضا دیناروند، محمد ستاری، محمد آژیر، محمدجواد آزاده، امیرحسین صدقی، علی‌اصغر صادقی، سامان نریمان جهان، حامد پاکدل، محمدحسین فلاح، فرشید اسماعیلی و علی قربانی.

پیکان پس از کسب برتری مقابل استقلال خوزستان در سه بازی اخیر لیگ برتری خود، موفق به کسب سه امتیاز نشده و هر بازی دو گل خورده است. به همین جهت دیدار فردا اهمیت زیادی برای رضا عنایتی و شاگردانش دارد چرا که نتایج بازی‌های فردا، می‌تواند طوری رقم بخورد که جایگاه خودروسازان در جدول، به خطر بیفتد.

آمار تقابل‌های دو تیم بسیار عجیب و غریب است. پیکان و آلومینیوم در تاریخ لیگ برتر ۷ مرتبه مقابل یکدیگر قرار گرفته‌اند که به‌طرز جالبی هر هفت بازی با تساوی به پایان رسیده تا هیچ یک از دو تیم بردی نداشته باشند و یکی از عجیب‌ترین تقابل‌های لیگ برتری شکل بگیرد و باید دید این فصای عجیب شکل گرفته فردا به نقطه پایان خود خواهد رسید یا نه.

دیدگاه‌ها