کد خبر : 2019484 | 17 اردیبهشت 1403 ساعت 16:19 | 2K بازدید | 1 دیدگاه

یازده بازیکن آلومینیوم آماده برای شکست دادن پیکان

ترکیب ابتدایی تیم آلومینیوم اراک برای جدال با پیکان مشخص شد.

یازده بازیکن آلومینیوم آماده برای شکست دادن پیکان

به گزارش "ورزش سه"، در هفته بیست و ششم لیگ برتر، آلومینیوم اراک یکی از تیم‌های خاص لیگ بیست و سوم به مصاف پیکان خواهد رفت و با مجتبی حسینی با تیم جوان و مستعد خود قرار است در این هفته از لیگ برتر برابر تیم تحت هدایت رضا عنایتی برود. مجتبی حسینی برای تقابل با تیم سابقش ترکیب مدنظرش را اعلام کرده است که به شرح زیر است: 
احمد گوهری، احسان قهاری، امیر نوری، مهدی لیموچی، علیرضا نقی‌زاده، سیدمهران موسوی، یونس اکبرپور، بهروز نوروزی‌فرد، عارف حاجی‌عیدی، محمدامین کاظمیان و شروین بزرگ.

بازگشت احمد گوهری شماره یک ایرالکو به چهارچوب فلزی این تیم و همچنین حضور شروین بزرگ در ترکیب ثابت اراکی‌ها از مهم‌ترین نکات ترکیب حسینی در این بازی خواهد بود که قطعا این دو چهره می‌توانند در تقابل با پیکان، بسیار اثرگذار باشند. 

سفیدوسبزپوشان اراکی با وجود شگفتی‌سازی در جام حذفی و شکست دادن پرسپولیس در ضربات پنالتی، در 5 بازی اخیرشان در لیگ برتر تنها 3 امتیاز به‌دست آورده‌اند و طعم پیروزی را نچشیده‌اند. اراکی‌ها که موقعیت‌شان در جمع 8 تیم برتر جدول را از دست داده‌اند و اکنون نام‌شان در رتبه دهم به چشم می‌خورد، برای تک‌رقمی‌کردن رتبه‌شان در جدول و کسب نخستین پیروزی در سال 1403، به تهران سفر کرده‌اند و در نبرد مجتبی حسینی برابر تیم فصل گذشته خود، اراکی‌ها امیدوار به کسب 3 امتیاز و خارج‌شدن از شرایط ویژه به وجود آمده هستند.

دیدگاه‌ها