کد خبر : 2019519 | 17 اردیبهشت 1403 ساعت 18:07 | 42.1K بازدید | 30 دیدگاه

لوتار ماتئوس:

بایرن مونیخ با گواردیولا دوباره می‌‌درخشد

لوتار ماتئوس، اسطوره فوتبال آلمان، معتقد است پپ گواردیولا هم در حال حاضر می‌تواند یک گزینه مناسب برای بایرن مونیخ باشد.

بایرن مونیخ با گواردیولا دوباره می‌‌درخشد

به گزارش "ورزش سه"، جستجوی بایرن مونیخ برای انتخاب مربی جدید هنوز به نتیجه نرسیده است. یکی از نام‌هایی که اکنون در اسکای 90 مطرح شده، پپ گواردیولاست.

بایرن روزهای سختی را برای انتخاب مربی جدید پشت سر می‌گذارد. ژابی آلونسو (در بایرلورکوزن باقی می‌ماند)، یولیان ناگلزمان (سرمربی تیم ملی آلمان باقی می‌ماند) و اخیراً رالف رانگنیک (سرمربی تیم ملی اتریش باقی می‌ماند) قبلا پیشنهاد بایرن را رد کرده‌اند.

روبرتو دی‌زربی، سرمربی بایرن مونیخ و راجر اشمیت، سرمربی بنفیکا که نامزدهای دیگر بایرن مونیخ محسوب می‌شدند، اعلام کردند که می‌خواهند در باشگاه‌های خود بمانند.

2018917

لوتار ماتئوس به اسکای 90 گفت: "من در زندگی‌ام آموخته‌ام که همیشه شرایط آسان نیست. وقتی یک در بسته می‌شود، در دیگری باز می‌شود که انتظار نداشتید هرگز باز شود. درست مانند این شعار: غیرقابل‌تصور فکر کن.

گواردیولا به مونیخ علاقه دارد، هنوز یک آپارتمان در مونیخ دارد، با کارل هاینس رومنیگه دوست است. او همچنین اغلب اینجاست، دوستی‌ها را حفظ می‌کند. پپ این شهر را دوست دارد، او این باشگاه را دوست دارد. او قطعا مربی بزرگی است و باعث درخشش دوباره بایرن مونیخ می‌شود. اما من الان در حال حاضر روی گواردیولا شرط نمی‌بندم."

دیدگاه‌ها