کد خبر : 2019560 | 17 اردیبهشت 1403 ساعت 20:05 | 4.6K بازدید | 21 دیدگاه

گلر ذوب آهن به دنبال اولین کلین‌شیت:

انگیزه‌های خاص فروزان مقابل استقلال

محسن فروزان پس از 4 هفته نیمکت‌نشینی به ترکیب اصلی بازگشت.

انگیزه‌های خاص فروزان مقابل استقلال

به گزارش "ورزش سه"، محسن فروزان گلر باتجربه ذوب آهن که سابقه حضور در استقلال را هم در کارنامه خود دارد، در بازی مقابل آبی‌پوشان به ترکیب این تیم بازگشت و مقابل تیم سابق خود به میدان خواهد رفت.

ذوب آهن در هفته‌های اخیر پارسا جعفری را درون دروازه قرار داده بود و عملکرد خوب این بازیکن محسن فروزان را نیمکت‌نشین کرده بود اما هفته گذشته دروازه جعفری با ضربه منصور باقری از نزدیک وسط زمین باز شد و او روی گل دریافتی ذوب آهن مقصر بود و همین موضوع می‌تواند یکی از علت‌های نیمکت‌نشینی این گلر جوان باشد.

البته انگیزه‌های بالای فروزان برای تقابل با تیم سابق خود و تجربه بالاتری که در بازی‌های حساس و در حضور تماشاگران دارد می‌تواند یکی دیگر از علت‌های حضور فروزان در این مسابقه باشد.

2000332

فروزان آخرین بازی خود برای ذوب آهن را در بازی مقابل مس‌رفسنجان در هفته بیست و یکم لیگ برتر انجام داد و پس از چهار هفته نیمکت‌نشینی مجدد فرصت خودنمایی به او داده شد و این فرصتی ویژه برای بازگشت به ترکیب اصلی خواهد بود.

گلر باتجربه ذوب آهن در طول فصل دو بازی با پیراهن گل‌گهر و چهار بازی با پیراهن ذوب آهن به میدان رفته است، اما هنوز موفق به ثبت کلین‌شیت نشده است، او در اوایل حضور در ذوب آهن برخلاف عملکرد خوبی که داشت نتوانست دروازه این تیم را بسته نگه‌ دارد.

دیدگاه‌ها