کد خبر : 2019616 | 17 اردیبهشت 1403 ساعت 23:08 | 149.4K بازدید | 215 دیدگاه

حرکت تلافی‌جویانه و جنجالی هافبک استقلال!

در انتهای مسابقه استقلال و ذوب آهن درگیری عجیبی شکل گرفت.

حرکت تلافی‌جویانه و جنجالی هافبک استقلال!

به گزارش "ورزش سه"، امید حامدی‌فر در انتهای بازی استقلال و ذوب آهن درگیری عجیبی با مهرداد رضایی بازیکن ذوب آهن ایجاد کرد و اقدامی تلافی‌جویانه نسبت به حواشی ایجاد شده در بازی رفت داشت.

در حالی که بازیکنان و هواداران استقلال در حال خوشحالی و جشن پیروزی بزرگ مقابل ذوب آهن بودند، حامدی‌فر پس از اینکه مهرداد رضایی را دید با سرعت بالایی به سمت او آمد و بی‌هوا با شدت زیادی او را نقش بر زمین کرد و پس از آن بالا سر او قرار گرفت و جملاتی هم به او خطاب کرد.

ویدئو: 332066
2019058

علت این درگیری به حواشی بازی رفت و منتشر شدن ویدیویی برمی‌گردد که مهرداد رضایی پس از تنه زدن به حامدی‌فر او را با لحن خاصی خطاب می‌کند و انتشار این کلیپ در فضای مجازی حواشی زیادی ایجاد کرده بود، حامدی‌فر در بازی برگشت در اقدامی تلافی‌جویانه این صحنه را جبران کرد و حواشی عجیبی را به وجود آورد.

2019059

بازیکنان استقلال و اعضای تیم ذوب آهن که در نزدیکی صحنه حضور داشتند سعی کردند حامدی‌فر را از صحنه دور کنند و اجازه ندهند تا مهرداد رضایی به سمت او برود تا این درگیری خیلی زود به پایان برسد.

اتفاقی که حامدی‌فر در این صحنه رقم زد تحت تاثیر و اتفاقات مسابقه نبود و مشخص است که پیش از شروع مسابقه دنبال درگیری و برخورد با مهرداد رضایی بازیکن تیم ذوب آهن بوده است!

دیدگاه‌ها