کد خبر : 2019638 | 18 اردیبهشت 1403 ساعت 00:06 | 15.3K بازدید | 89 دیدگاه

بازیکنان ما جوان هستند و اعتراض نمی‌کنند؛

مصلح: استقلال فقط دو تا شوت زد

بازیکن سرشناس تیم فوتبال ذوب آهن به شدت نسبت به عملکرد کوپال ناظمی اعتراض کرد.

مصلح: استقلال فقط دو تا شوت زد

به گزارش "ورزش‌ سه"، شایان مصلح بازیکن تیم فوتبال ذوب آهن در میکسدزون ورزشگاه آزادی در واکنش به شکست 2 بر یک برابر استقلال که با گل تماشایی بلانکو در ثانیه‌های پایانی مسابقه رقم خورد، با انتقاد از عملکرد داور مسابقه گفت: بازیکن ما در موقعیت تک به تک با دروازه بان است، بازیکن استقلال خطا می‌کند، بعد چون بازیکنان خط جلویی ما جوان هستند و اعتراض نمی‌کنند، یکی به داور نمی‌گوید کارت زرد دوم را بده و اخراج کن. من باید از وسط زمین بدوم، 70 متر از عقب زمین، 15 ثانیه طول می‌کشد و دیگر به او کارت نمی‌دهد. بچه های ما اینقدر خوب و باادب هستند. به آنها ولی گفتم وقتی می‌بینید خطایی برای تیم حریف می‌شود، 50 نفر روی داور می‌ریزند، خب شما محترمانه بگویید کارت زرد را بده و بازیکن استقلال را اخراج کن.

شایان ادامه داد: خب شما بازی را ببینید. دقیقه 78 بازی. بازی دست ماست. استقلال دو تا شوت زد که رفت توی گل ما و ما 5،6 موقعیت صد در صد گل داشتیم. بازی را اگر بخواهند کارشناسان تحلیل کنند، استقلال توپ را به کناره‌ها می‌برد و توپ‌ها را روی دروازه می‌ریختند و ما دفع توپ می‌کردیم. کار دیگری نمی‌توانستند انجام بدهند.

مصلح با انتقاد دوباره از داور اضافه کرد: حالا کوپال دوست ماست و اشتباه هم کرد. اما امیدوارم این اشتباهات ادامه‌دار نشوند و یقه ما را نگیرد. تیم ما تیم خوبی است و جوان هستند و کسی صحبت نمی‌کند. 

بازیکن تیم فوتبال ذوب آهن در واکنش به اینکه چقدر اتفاقات و حواشی بازی رفت دو تیم در پرحاشیه شدن این مسابقه اثرگذار بوده، بیان کرد: ما برای این چیزها بازی نمی‌کنیم. تیم ما هدفش کسب رتبه ششم جدول بوده است و در حال تلاش برای رسیدن به همین رتبه هستیم. امیدوارم هر تیمی درباره خودش یا رقیب خودش صحبت کند. مثلا مربی تیمی درباره ما صحبت کرده و بازی خودشان را باختند. شما باید بازی را خودت ببری و بعد از تیم دیگری انتقاد کنی. هدف ما رتبه ششم جدول است و برای آن تلاش می‌کنیم.

دیدگاه‌ها