کد خبر : 2019690 | 18 اردیبهشت 1403 ساعت 08:42 | 172.9K بازدید | 70 دیدگاه

بعد از ناکامی در رسیدن به المپیک؛

دیوید تیلور و تصمیمی که همه را سورپرایز می‌کند

دیوید تیلور، کشتی‌گیر مشهور آمریکایی در آستانه اتخاذ یک تصمیم غیرمنتظره قرار گرفته است.

دیوید تیلور و تصمیمی که همه را سورپرایز می‌کند

به گزارش "ورزش سه"، دیوید تیلور برند ۴ مدال طلای جهان و المپیک در خبری که ساعتی پیش از سوی باشگاه کشتی اوکلاهوما کاوبوی منتشر شد به سمت سرمربی این تیم انتخاب شده است.

تیلور 34 ساله بلافاصله پس از شکست مقابل آرون بروکس در مسابقات انتخابی کشتی آمریکا برای المپیک پاریس در معرض این شغل تازه قرار گرفت و با پذیرش آن و تبدیل شدن به یک سرمربی تمام وقت در یکی از قطب‌های کشتی آمریکا احتمالاً تصمیم خود را برای خروج از دنیای قهرمانی کشتی گرفته باشد.

2019161

البته هیچ خبر رسمی در این باره منتشر نشده اما یک پیج توییتری پایان دوران کشتی تیلور را اعلام کرده است با این حال مشخص نیست که آیا این ستاره کشتی آمریکا که رقابتش با حسن یزدانی بدل یکی از مهمترین نبردهای ورزش جهان در سال‌های گذشته شده بود برای همیشه کشتی را کنار خواهد گذاشت یا این شغل صرفاً فرصتی برای تنفس و ارتزاق و فعالیت او خواهد بود تا دوره بعدی رقابت‌های انتخابیه تیم کشتی آمریکا از راه برسد.

تیلور که بسیار کم و گزیده صحبت می‌کند پیش از رقابت‌های انتخابی تیم ملی کشتی برای المپیک پاریس در یک گفتگوی ۱۰ ۱۵ دقیقه‌ای درباره آینده خود در کشتی صحبت کرده و موضوع مربیگری در این رشته ورزشی را رد نکرده بود اما در آن زمان اولویت او حضور در رقابت‌های المپیک پاریس و یورش به دومین طلای المپیک بود رویایی که با شکست او مقابل بروکس جوان تعبیر شدنی نخواهد بود. 

با قرارداد جدید، تیلور از ایالت پنسیلوانیا به اوکلاهوما نقل مکان خواهد کرد و شاید دوران تازه او آغاز شده باشد.

2019162

دیدگاه‌ها