کد خبر : 2019697 | 18 اردیبهشت 1403 ساعت 09:33 | 14.6K بازدید | 3 دیدگاه

سرمربی مشهور والیبال با پائز همدرد شد!

بلنجینی در سال اول مربیگری خود در بلغارستان به مشکل خورده است.

سرمربی مشهور والیبال با پائز همدرد شد!

به گزارش "ورزش سه"، تیم ملی والیبال بلغارستان از امسال با جیان لورنزو بلنجینی سرمربی جدید و ایتالیایی خود با ترکیبی متفاوت پا به میدان خواهد گذاشت که اکثر بازیکنان این تیم جوان هستند و تنها چند ستاره در این تیم حضور دارند.

اما این تک ستاره‌های تیم ملی والیبال بلغارستان نیز دچار مصدومیت شده‌اند. چند روز پیش بود که خبری در رسانه‌های بلغارستانی آمد که الکساندر نیکولوف دریافت کننده قدرتی این تیم که امید اول بلغارستان است به دلیل مشکلات دیسک کمر لیگ ملتها را از دست داده است و همین اول کار اوضاع را برای بلنجینی سرمربی این تیم سخت و دشوار کرد.

اما گویا این مصدومیت‌ها تمامی ندارد و دومین ستاره این تیم مارتین آتاناسوف که فصل قبل در تیم لوکوموتیو روسیه توپ می‌زد هم دچار مصدومیت شده و حضورش در لیگ ملتهای والیبال در هاله‌ای از ابهام قرار گرفته است.

آتاناسوف به همراه نیکولوف دو دریافت کننده اصلی تیم ملی والیبال بلغارستان بودند که حالا غیبتشان کار را برای بلنجینی سخت کرده است و معلوم نیست این مربی با تجربه چگونه با این همه مشکلات کنار خواهد آمد. اتفاقی که به نوعی در تیم ملی والیبال ایران نیز برای پائز رخ داده است.

دیدگاه‌ها