کد خبر : 2019732 | 18 اردیبهشت 1403 ساعت 12:18 | 13.1K بازدید | 9 دیدگاه

اقدام کمیته داوران در بازی‌های حساس؛

پنج لیگ برتری وارد لیگ یک شدند!

قضاوت پنج مسابقه حساس لیگ دسته اول به داوران لیگ برتری سپرده شده است.

پنج لیگ برتری وارد لیگ یک شدند!

به گزارش "ورزش سه"، پنج دیدار از هفته سی‌اُم لیگ دسته اول فوتبال ایران در حالی فردا چهارشنبه برگزار می‌شود که کمیته داوران فدراسیون فوتبال به دلیل حساسیت بالای آنها تصمیم گرفته از داوران لیگ برتری استفاده کند.

حسین زمانی، داوری که در فصل جاری لیگ برتری قضاوت‌های متعددی برعهده داشته، قضاوت دیدار تیم‌های آریو اسلامشهر و دریا کاسپین بابل را برعهده دارد که نتیجه این بازی برای دریا در پایین جدول اهمیت زیادی خواهد داشت.

قضاوت دربی حساس شیراز بین تیم‌های شهر راز و فجر شهید سپاسی هم که تاثیر زیادی در روند صعود فجر از لیگ یک دارد، به امیر عرب‌براقی، داور شناخته شده لیگ برتری سپرده شده و او پس از قضاوت در بازی مهم و جذاب جام حذفی بین آلومینیوم اراک و پرسپولیس، حالا باید در لیگ یک سوت بزند.

روح‌الله شریفی هم که این فصل در لیگ برتر قضاوت کرده، باید دیدار تیم مدعی صعود چادرملو اردکان مقابل خوشه طلایی ساوه در شهر یزد را داوری کند و مرتضی منصوریان، داور الیت فوتبال ایران هم در دیدار تیم‌های خیبر خرم‌آباد و شهرداری آستارا حضور خواهد داشت.

یاسر همرنگ نیز که در هفته بیست و پنجم لیگ برتر قضاوت مسابقه آلومینیوم اراک و فولاد خوزستان را برعهده گرفته بود، باید به مسجدسلیمان سفر کند و به‌عنوان داور دیدار نفت و داماش گیلان که در مسیر صعود و بقا تاثیرگذار است را قضاوت کند.

دیدگاه‌ها