کد خبر : 2019734 | 18 اردیبهشت 1403 ساعت 12:22 | 16.7K بازدید | 18 دیدگاه

بیرانوند و رکوردی که تاب نیاورد، 658 دقیقه

علیرضا بیرانوند در قائمشهر دروازه‌اش را باز شده دید آن هم در شرایطی که تیمش چند هفته‌ای گل خوردن را فراموش کرده بود.

بیرانوند و رکوردی که تاب نیاورد، 658 دقیقه

به گزارش وزش سه، با وجود اینکه پرسپولیس چندین هفته در لیگ برتر گل نخوردن را تمرین کرده و هر بازی دروازه‌اش را بسته نگه می‌داشت این بار ده نفره شدن زودهنگام و البته سهل انگاری مجموعه‌ای از بازیکنان باعث شد رکورد خوب سرخ‌ها در فاز تدافعی شکسته شود.

آخرین باری که پرسپولیس در لیگ برتر گل خورده بود مربوط به بازی با فولاد در تاریخ هجدهم اسفند سال گذشته است که سرخ‌ها دو گل بسیار عجیب دریافت کردند. گل اول با اشتباه محرز بیرانوند و روی ضربه یا ارسال کولی بالی رقم خورد و گل دوم با اشتباه مشترک فرشاد فرجی و بیرانوند و در نهایت گل به خودی عبدالکریم حسن در همان بازی حاصل شد.

بعد از آن دو اشتباه سرخ‌ها در مصاف با استقلال، پیکان، گل گهر، ملوان، صنعت نفت و سپاهان گلی دریافت نکرده بودند و بعد از شش بازی و کلین شیت‌های متوالی در قائمشهر دروازه‌شان را باز شده دیدند.

2019226

از این شش بازی سه بار امیر رضا رفیعی و سه بازی هم بیرانوند موفق شده بودند دروازه خود را بسته نگه دارند تا با در نظر گرفتن گل به خودی دقیقه 42 عبدالکریم حسن در بازی با فولاد و باز شدن دروازه پرسپولیس در دقیقه 60 بازی با نساجی این تیم بعد از 658 دقیقه دروازه‌اش را باز شده ببیند.

این چهاردهمین گل خورده پرسپولیس در فصل جاری بود اما با گلی که استقلال مقابل ذوب آهن دریافت کرد همچنان پرسپولیس صاحب عنوان کمترین گل خورده است.

در لحظه ثبت گل نساجی هم به نظر می‌رسید با ده نفره شدن و فشار تیم میزبان در آن صحنه مدافعان و هافبک‌های پرسپولیس در پوشش فضاها تمرکز لازم را نداشتند و البته شوت امیرمحمد هوشمند هم جایی رفت که مهارش تقریبا غیر ممکن بود اما بیرانوند هم به شکل عجیبی حرکتی انجام نداد و مقابل این ضربه مسخ شد تا رکورد جالب سرخ‌ها شکسته شود.

دیدگاه‌ها