کد خبر : 2019790 | 18 اردیبهشت 1403 ساعت 15:09 | 38.6K بازدید | 4 دیدگاه

پدیده والیبال ایران مقصد جذابش را لو داد

پوریا حسین خانزاده انتقالش به باشگاه لوبه ایتالیا را تایید کرد.

پدیده والیبال ایران مقصد جذابش را لو داد

به گزارش "ورزش سه"، پوریا حسین‌خانزاده امروز در حاشیه تمرین تیم ملی والیبال در گفت‌وگو با خبرنگاران، گفت: خدا را شکر تمرینات خوبی را از نیمه دوم فروردین شروع کردیم. فدراسیون والیبال هم سرمربی برزیلی انتخاب کرده است که انگیزه بسیار زیادی دارد و کارش را با قدرت شروع کرده است.

وی با بیان این‌که بازیکنان نیز با تمام توان در خدمت تیم ملی خواهند بود، تاکید کرد: بازیکنان امسال انگیزه بیشتری نسبت به سال گذشته برای کسب سهمیه المپیک دارند و تنها راه رسیدن به این هدف لیگ ملت‌ها است. همه همدل شدیم پائز هم با بازیکنان هم دل شده است، کار سختی است اما تلاش می‌کنیم که به پاریس برویم.

خانزاده در پاسخ به این سوال که آیا با باشگاهی در ایتالیا به توافق رسیده است، گفت: بله با یک تیم ایتالیایی قرارداد بستم و در فصل جدید برای تیم لوبه به میدان می‌روم.

1935804

وی درباره پاداش یک میلیاردی کسب سهمیه المپیک گفت: این پاداش روحیه مضاعف به تیم ملی والیبال ایران داد. البته آرزوی هر بازیکنی حضور در المپیک است و تیم ایران نیز تلاش خود را برای کسب سهمیه خواهد کرد.

ششمین دوره مسابقات والیبال لیگ ملت‌ها روز سه‌شنبه یکم خرداد ماه 1403 در کشورهای برزیل و ترکیه آغاز می‌شود و دهم تیرماه سال جاری با معرفی تیم‌های برتر گروه مردان به پایان می‌رسد.

این مسابقات آخرین سکوی کسب سهمیه بازی‌های المپیک پاریس برای تیم ملی والیبال کشورمان و دیگر کشورهای بازمانده از این رقابت‌ها است که در پایان مرحله مقدماتی براساس رنکینگ تیم‌ها، پنج تیم جواز حضور در بازی‌های المپیک سال 2024 را کسب خواهند کرد.

دیدگاه‌ها