کد خبر : 2019801 | 18 اردیبهشت 1403 ساعت 15:36 | 48.4K بازدید | 49 دیدگاه

پیشنهادی برای گنابری نبود

دروغ‌های بازیکنی که رئال را تهدید به مرگ کرد!

مارکا امروز نوشت که سرژ گنابری که دو سال پیش به نوعی ادعا کرده بود نامزد پیوستن به رئال است، هرگز هیچ پیشنهادی از باشگاه مادریدی نداشت.

دروغ‌های بازیکنی که رئال را تهدید به مرگ کرد!

به گزارش "ورزش سه"، رئال مادرید سال‌هاست که در برابر شایعات رسانه‌ای و درخواست‌های هواداران برای جذب برخی بازیکنان، خود را در حاشیه قرار داده و توجهی به آنها نشان نمی‌دهد.

سرژ گنابری به خوبی نمایانگر یک اپیزود از سریالی است که در رئال هرگز علاقه‌ای برای تماشایش نداشته‌اند. ماجرا به دو سال قبل برمی‌گردد که نام این بازیکن آلمانی به شدت به رئال مرتبط می‌شد و حتی صحبت از جلساتی در مادرید برای بستن قراردادی بود که هرگز واقعیت نداشت.

1999717

بعد از دو سال بازیکن بایرن با انگیزه انتقام و در آستانه بازی برگشت نیمه نهایی لیگ قهرمانان، با صدای بلند صحبت از کشتن رئال مادرید کرده است.

گنابری در ژوئن 2022 مصاحبه‌ای کرد و در آن گفت که اگر به مادرید برود، اولین جا برنابئو را برای تماشا انتحاب می‌کند، آن هم در اوج شایعات رسانه ای. در آن مقطع حتی یولیان ناگلزمان، مربی وقت بایرن، نیز به آتش شایعات دامن زده بود. در حالی که هرگز پیشنهادی از رئال برای گنابری وجود نداشت.

گنابری یکی از آن بازیکنانی بوده که با مطرح کردن نام رئال مادرید تلاش کرده قرارداد بهتری با باشگاهش ببندد. گنابری تنها نیست. این لیست گسترده است و شامل دوشان ولاهوویچ، کولو موانی، اکیتیکه، اوسیمن، هاورتز، رنان، ایناسیو و حتی کریستیانو رونالدو، سرخیو راموس و واران می‌‎شود. 

اینجا تنها بازیکنی که شایعه انتقالش به رئال درست بود ولی در نهایت محقق نشد، هری کین است.

منبع: مارکا

دیدگاه‌ها