کد خبر : 2019842 | 18 اردیبهشت 1403 ساعت 17:46 | 62.3K بازدید | 39 دیدگاه

بدشانس‌ترین استقلالی، رکورددار مصدومیت‌های تلخ

ایمان سلیمی یک بار دیگر با مصدومیت تلخ و دلخراش، مجبور به ترک زمین شد.

بدشانس‌ترین استقلالی، رکورددار مصدومیت‌های تلخ

به گزارش "ورزش سه"، پیروزی استقلال مقابل ذوب آهن سخت‌تر از چیزی که تصور می‌شد، به دست آمد. تیم اصفهانی با گل زود هنگام مجید علیاری توانست از حریف پیش بیفتد و آبی‌ها تا لحظات پایانی بازی در انتظار به ثمر رسیدن گل پیروزی بخش خود، متحمل سختی شدند.

استقلال که در دقیقه ششم بازی و روی یک غفلت و ناهماهنگی میان چشمی و مرادمند دروازه‌اش را بازشده دید، در شرایطی به بازی برگشت که نکونام به دلیل آسیب دیدگی ایمان سلیمی مجبور شد تغییرات مهمی را در ترکیب تیمش ایجاد کند و آن، حضور صالح حردانی کوتاه قامت در پست فول بک یا مدافع سوم بود.

ویدئو: 332129

سلیمی که تابستان گذشته به استقلال پیوست، توانست در این فصل بازی‌های خوبی را از خود به نمایش بگذارد و حتی در دیدار مقابل تراکتور نیز یک گل مهم را برای تیمش به ثمر رساند. مدافعی که در هفته‌های اخیر جای خالی رافائل سیلوا و آرمین سهرابیان را به خوبی پر کرده بود اما در اواخر نیمه نخست و پس از برخورد صورت به صورت با محمد قریشی، دچار آسیب دیدگی سختی دید.

این مدافع که در این فصل همواره عصای دست نکونام بوده است، پیش از این نیز سابقه یک مصدومیت بد و دلخراش را دارد. او در دیدار رفت مقابل فولاد و در ورزشگاه فولاد آرنا با بازیکن میزبان سر به سر شد و به دلیل کبودی شدید زیر چشمش، نتوانست بازی را ادامه دهد و در آن مسابقه نیز این صالح حردانی بود که جای خالی هم‌تیمی‌اش را در پست مدافع فول بک راست پر کرد.

2019378
تصویر سمت چپ، از ورم چشم ایمان سلیمی در بازی برابر فولاد است که این بازیکن به دلیل مشکل در دید، نتوانست بازی را ادامه دهد.
و تصویر سمت راست نیز، سلیمی پس از برخورد شب گذشته با محمد قریشی است که منجر به شکستگی دماغ مدافع استقلال شده است.

سلیمی روز گذشته باز هم دچار یک مصدومیت بد و دلخراش شد، جایی که پس از برخورد صورتش با پشت سر محمد قریشی، از ناحیه بینی به شدت مصدوم شد و نتوانست به بازی ادامه دهد.

این بازیکن که با ورم شدید دماغش روبرو شده بود، با تشخیص نکونام تعویض شد و جایش را به میلاد فخرالدینی داد. حالا باید دید آیا سلیمی می‌تواند در دیدار بعدی تیمش مقابل فولاد به میدان برود یا خیر. آن هم در روزی که روزبه چشمی و صالح حردانی به دلیل محرومیت نمی‌توانند استقلال را همراهی کنند.

دیدگاه‌ها