کد خبر : 2019847 | 18 اردیبهشت 1403 ساعت 18:08 | 13K بازدید | 6 دیدگاه

گل‌گهر در آستانه جام حذفی کامل شد

با اضافه شدن تورس، زنده‌روح و مسیح زاهدی شرایط برای گل‌گهر در 4 هفته باقی مانده لیگ برتر و به ویژه مسابقات جام حذفی متفاوت می‌شود.

گل‌گهر در آستانه جام حذفی کامل شد

به گزارش "ورزش‌ سه"، گل‌گهر طی هفته‌های اخیر که نتوانسته نتایج خوبی کسب کند با غیبت توامان ستاره‌های خط میانی خود نظیر تورس، علیزاده، زنده‌روح و نوید عاشوری مواجه بوده و در قلب خط دفاعی نیز فقدان مسیح زاهدی حسابی به چشم آمد. حالا به استثنای عاشوری بقیه بازیکنان در دسترس اوزونیدیس هستند و تیم هم با انگیزه و امید بیشتری با توجه به حضور در مرحله بعدی جام حذفی در مسابقات آتی به میدان می‌رود.

مصاف گل‌گهر و شمس آذر پیش‌درآمد دیدارهای جذاب لیگ برتر در هفته بیست و ششم بود که البته با تساوی بدون گل تمام شد. در این مسابقه اما صحنه‌های هیجان انگیزی هم اتفاق افتاد و اگر شاگردان اوزونیدیس خودباوری و شانس بیشتری داشتند می‌توانستند با پیروزی از زمین مسابقه خارج شوند.

2019384

تورس که در این فصل از رقابت‌های لیگ برتر با ارسال 6 پاس گل و زدن 5 گل یکی از ستاره‌های رقابت‌ها بوده، در مصاف با شمس آذر هم بارها در حملات با پاس‌های بلند مواج خود برای هم‌تیمی‌هایش خطرساز شد، اما اوج کار او در دقیقه 89 بود که ضربه ایستگاهی به دست آمده را با تبحر بالایی که در زدن ضربات نهایی دارد، به گل تیرک افقی دروازه کوباند. درنهایت این مسابقه با تساوی تمام شد اما بازگشتن و آمادگی مهره‌های خط میانی گل گهر نظیر زنده روح و علیزاده و قرار گرفتن آنها در کنار سایر نفرات می‌تواند سرمه‌ای پوشان را دوباره به همان هماهنگی بسیاری از هفته‌های لیگ برساند که شکست این تیم کار بسیار دشواری بود.

در این بین همچنین شنیده می‌شود که نوید عاشوری نیز تمرینات را آغاز کرده و شاید بتواند در چند مسابقه پایانی فصل و در صورت رسیدن تیم به فینال جام حذفی کمک حال کادر فنی بشود.

2019385

دیدگاه‌ها