کد خبر : 2019860 | 19 اردیبهشت 1403 ساعت 04:57 | 3.7K بازدید | 1 دیدگاه

گلزن جوان گل‌گهر به تور رسید ولی به گل نه!

سعید سحرخیزان در مصاف با شمس آذر چند موقعیت ویژه برای باز کردن دروازه جعفرپور داشت.

گلزن جوان گل‌گهر به تور رسید ولی به گل نه!

به گزارش "ورزش‌ سه"، این مسابقه در پایان با تساوی بدون گل تمام شد تا روند عدم موفقیت برای کسب پیروزی در اردوی سرمه‌ای پوشان سیرجانی ادامه داشته باشند. 

آخرین پیروزی اوزونیدیس در ورزشگاه اختصاصی گل گهر مقابل صنعت نفت رقم خورده و از آن زمان تا کنون آنها در 6 مسابقه به 3 شکست و 3 تساوی دست پیدا کرده‌اند. 

در مصاف با شمس آذر اما شرایط متفاوت بود و گل‌گهری‌ها با توجه پیروزی قاطع 3 بر صفر در جام حذفی مقابل فجر شهیدسپاسی در شیراز با امیدواری زیادی به مصاف شاگردان سعید دقیقی رفته بودند و در طول مسابقه نیز تیم برتر میدان بودند، اما مهاجمین این تیم فرصت‌های زیادی را از دست دادند که یکی از بهترین موقعیت‌های این تیم ارسال ابوالفضل رزاق‌پور از سمت راست خط دفاعی شمس آذر بود. سحرخیزان برای زدن این توپ به هوا بلند شد، اما در شرایطی که مدافعی هم اطراف او نبود، موفق نشد دروازه را هدف بگیرد و در شرایطی که توپ را از تیرک اول به زاویه مخالف زده بود، با فاصله بسیاری راهی اوت شد. مهاجم جوان گل گهر در ادامه مسابقه هم چند فرصت دیگر داشت که نتوانست از آنها استفاده کند تا تیمش در پایان با تساوی بدون گل به کار خاتمه دهد.

البته سحرخیزان در کنار تورس و زنده‌روح بهترین گلزن گل‌گهر در این فصل از مسابقات به شمار می‌رود، اما شاید او در فصل‌های آینده دیگر در تیمی نباشد که مهاجم قابل اتکایی در دسترس کادر فنی نباشد و در آن صورت فرصت به او بسیار کمتر خواهد رسید.

2019423
2019425
2019424

عکس‌: جواد نادری‌پور

دیدگاه‌ها