کد خبر : 2019867 | 18 اردیبهشت 1403 ساعت 20:07 | 34.2K بازدید | 18 دیدگاه

علت قیمت‌گذاری میلیاردی آقایی‌‎پور در استقلال

مدیران استقلال خوزستان در عملکردی قابل توجه در نقل و انتقالات پای مهاجم تیم‌شان نیز ایستادند تا اکنون امیدوارانه‌تر کار را دنبال کنند.

علت قیمت‌گذاری میلیاردی آقایی‌‎پور در استقلال

به گزارش "ورزش سه"، بعد از نمایش جالب توجه جواد آقایی‌پور در تیم قعرنشین استقلال خوزستان در نیم فصل اول، این مهاجم گیلانی با پیشنهادات جالب توجهی مواجه شد. پرسپولیس، استقلال، سپاهان و تراکتور به عنوان بالانشینان و مدعیان لیگ از جمله مشتریان این مهاجم محسوب می‌شدند. اتفاقی که البته با مانع سنگینی از سوی مدیران استقلال خوزستان مواجه شد:‌ "درخواست 30 میلیاردی برای صدور رضایت‌نامه!"

اعلام این مبلغ هر چند در ابتدا با واکنش‌های منفی زیادی همراه شد، اما در نهایت اکنون مدیران این باشگاه بابت این تصمیم خود احساس رضایت خوبی دارند. اتفاقی که باعث شد تا آقایی‌پور با رد پیشنهاداتش در این تیم کار را دنبال کند و اکنون نیز به عنوان مهره‌ای تاثیرگذار در مسیر کسب نتیجه و رسیدن به سهمیه بقا لقب گیرد.

آقایی‌پور در نیم فصل دوم سه گل دیگر برای استقلال خوزستان به ثمر رسانده و یک پاس گل نیز به نام خود کرده است که می‌توان از آن به عنوان هفت امتیاز برای سیروس پورموسوی و تیمش قلمداد کرد. شرایطی که باعث شده تا این تیم با امیدواری بیشتری در هفته‌های پایانی به دنبال کسب نتیجه و فرار از منطقه خطر سقوط باشد.

امیدعلی نجفی، مدیرعامل استقلال خوزستان که با عملکرد موفق در پنجره زمستانی و جذب نفرات تاثیرگذار، اعتماد ویژه‌ای را در بین هواداران این تیم به خود جلب کرده، اکنون می‌تواند بیش از گذشته نسبت به تصمیم خود برای عدم فروش جواد آقایی‌پور و مانع 30 میلیاردی در این مسیر، اعتنا کند. تصمیمی که سهم بزرگی در کسب نتایج نیم فصل دوم آبی‌ها داشته است. مدیرعامل استقلال خوزستان البته با جذب نفراتی مثل محمد آبشک، آسو رستم، پیمان رنجبری، داستانبک تورسونوف، عثمان اندونگ، ساویو روبرتو و... نیز یکی از بهترین نقل و انتقالات پنجره زمستانی را با هزینه‌ای معقول به نام این باشگاه کرده است و باید دید اکنون آبی‌ها که تلاش زیادی دارند جایگاه خود برای فصل بعد را نیز در لیگ برتر تثبیت کنند، چه شرایطی را دنبال خواهند کرد.

دیدگاه‌ها