کد خبر : 2019885 | 19 اردیبهشت 1403 ساعت 05:30 | 30.5K بازدید | 18 دیدگاه

ساکت‌ترین استقلالی بساط جشن را مهیا کرد

تاثیر عجیب سلمانی روی برد و شاید قهرمانی

سلمانی در بازی با ذوب آهن با پیگیری و سماجتی که داشت زمینه‌ساز گل برتری استقلال شد.

تاثیر عجیب سلمانی روی برد و شاید قهرمانی

به گزارش "ورزش سه"، جعفر سلمانی، مدافع چپ‌پای استقلال، اولین تاثیرگذاری فصل خود را در بازی مقابل ذوب آهن انجام داد و با سماجت و پیگیری که داشت پاس گل دوم استقلال را ثبت کرد.

پس از نفوذهای پرتعداد جلالی و دوندگی بالایی که داشت در دقایق پایانی با افت بدنی رو به رو شد و جای خود را به جعفر سلمانی داد و سمت چپ استقلال با حضور این بازیکن روند متفاوتی گرفت.

سبک بازی متفاوت جلالی و سلمانی باعث شده بود سرعت این تیم در آن سمت کاهش پیدا کند اما آمادگی بدنی سلمانی قدرت پرس و دوندگی این تیم را بالاتر برده بود و جعفر سلمانی با تکیه به همین موضوع توانست با تحت فشار قرار دادن مدافع ذوب آهن و پیگیری تا آخرین لحظه توپ را به گوستاوو بلانکو برساند و این بازیکن آرژانتینی با دقت بالایی توپ را به گل تبدیل کند.

او در بازی‌های اخیر استقلال در دقایق پایانی درون زمین حضور پیدا کرده و یکی از تدابیر جواد نکونام در پنج هفته اخیر لیگ برتر بوده است، حضور مداوم جلالی در حملات، این تعویض را در ترکیب استقلال قطعی کرده است و با توجه به تاثیرگذاری او در بازی با ذوب آهن، در مسابقات آینده با روحیه‌ای بالاتر به میدان خواهد رفت.

سلمانی در این فصل 16 بازی به عنوان جانشین به میدان آمده و شش بازی هم به عنوان بازیکن ثابت در ترکیب حضور داشت و این اولین تاثیرگذاری او روی گل‌های استقلال بود.

دیدگاه‌ها