کد خبر : 2019886 | 18 اردیبهشت 1403 ساعت 21:49 | 17.8K بازدید | 29 دیدگاه

کریستوف فرویند:

فینال تمام آلمانی در چمپیونزلیگ رؤیایی خواهد بود

کریستوف فرویند، مدیر ورزشی بایرن مونیخ، ابراز امیدواری کرد که دورتموند و بایرن مونیخ در لیگ قهرمانان اروپا فینال تمام آلمانی را برگزار کنند.

فینال تمام آلمانی در چمپیونزلیگ رؤیایی خواهد بود

به گزارش "ورزش سه"، برای اولین بار در سال‌های اخیر دو تیم آلمانی در نیمه‌نهایی لیگ قهرمانان اروپا حضور دارند و با توجه به نتایج بازی‌های رفت، هر دو تیم شانس زیادی برای رسیدن به فینال دارند.

در بازی رفت دورتموند موفق شد در ورزشگاه سیگنال ایدونا پارک پاری سن ژرمن را با تک‌گل نیکلاس فولکروگ شکست دهد و در بازی دیگر بایرن مونیخ در آلیانز آرنا مقابل رئال مادرید به تساوی ۲-۲ رسید.

2019488

کریستوف فرویند معتقد است که هم بایرن و هم دورتموند توانایی زیادی برای رسیدن به فینال دارند و می‌توانند یک فینال تمام آلمانی را رقم بزنند. او گفت: «فینال لیگ قهرمانان اروپا با حضور دو تیم آلمانی یک اتفاق رویایی خواهد بود. البته هر دو تیم بازی‌های بزرگی دارند و به‌نظرم می‌توانند آنها را با موفقیت پشت سر بگذارند.»

او سپس درباره بازی با رئال مادرید گفت: «رئال مادرید در انتقال توپ به فضاهای مختلف بسیار خطرناک است و همه بازیکنان کیفیت فردی بالایی دارند. ما باید به خودمان اعتماد داشته باشیم و نشان دهیم که می‌خواهیم به فینال برسیم.»

فرویند در مورد روند طولانی جستجوی مربی در بایرن مونیخ گفت: «اولویت اصلی ما انجام کار درست است. ما هرگز برای این کار ضرب‌الاجل تعیین نکرده‌ایم.»

2019490

دیدگاه‌ها