کد خبر : 2019905 | 18 اردیبهشت 1403 ساعت 23:07 | 74.2K بازدید | 105 دیدگاه

شگفت‌زدگی بایرنی‌ها در برنابئو: عجب ورزشگاهی!

اعضای تیم بایرن مونیخ از سانتیاگو برنابئوی بازسازی شده بازدید کردند و از شرایط آن بسیار هیجان‌زده شده‌اند.

شگفت‌زدگی بایرنی‌ها در برنابئو: عجب ورزشگاهی!

به گزارش "ورزش سه"، بازی حساس بین تیم‌های بایرن مونیخ و رئال مادرید فرداشب برگزار می‌شود. این بازی در دور برگشت نیمه نهایی لیگ قهرمانان اروپا باید به میزبانی ورزشگاه سانتیاگو برنابئو برگزار شود.

ورزشگاه برنابئو با ریاست فلورنتینو پرز در باشگاه رئال مادرید، مورد بازسازی بزرگی قرار گرفته است. در برنابئو جدید مهمترین تغییرات داخل استادیوم سقف متحرک، زمین چمن متحرک، اسکوربرد 360 درجه و استفاده از تکنولوژی‌های بسیار پیشرفته برای هواداران است.

2019529

بازیکنان بایرن این فرصت را دارند که فرداشب در چمن این ورزشگاه به مصاف پرافتخارترین تیم اروپا بروند. به همین دلیل امروز فرصتی ایجاد شد تا در شرایط این ورزشگاه آماده شوند.

اعضای تیم بایرن پس از کنفرانس خبری توماس توخل فرصت این را پیدا کردند که آخرین جلسه تمرینی قبل از رویارویی با رئال را در برنابئو برگزار کنند.

نشریه اسپانیایی آاس ویدیویی منتشر کرده که در آن نشان می‌دهد بازیکنان بایرن از بازسازی ایجاد شده در برنابئو کاملا شگفت زده هستند. بعضی از بازیکنان با دست کشیدن روی چمن وضعیت آن را بررسی می‌کنند و برخی دیگر هم به اسکوربرد جدید اشاره می‌کنند و مشخص است که آن را پسندیده‌اند.

2019528
2019527

دیدگاه‌ها