کد خبر : 2019959 | 19 اردیبهشت 1403 ساعت 10:50 | 20.6K بازدید | 14 دیدگاه

میلاد از همان اول حق کاپیتانی را ادا کرد

تمرین دیروز تیم ملی والیبال ایران صحنه رقم خوردن اتفاقات جالبی بود.

میلاد از همان اول حق کاپیتانی را ادا کرد

به گزارش "ورزش سه"، تمرین دیروز تیم ملی والیبال ایران یک مهمان ویژه داشت و آن محمد حسینی معاون رئیس جمهور بود.

معاون رئیس جمهور در بازدیدی که از تیم ملی والیبال داشت برای دقایقی با بازیکنان و اعضای کادر فنی به گفتگو پرداخت که در این بین میلاد عبادی پور که عنوان کاپیتانی تیم ملی را یدک می‌کشد صحبت‌هایی را با معاون رئیس جمهوری مطرح کرد.

2019614

عبادی‌پور ضمن خوش آمد گویی به آقای حسینی معاون رئیس جمهور گفت: ورزش برای جوانان کشور در این اوضاع خیلی مهم است. همه بازیکنان زورشان را می‌زنند که بهترین شکل ممکن را پیش بیاورند. کمبودهایی است که ممنون می‌شوند کمک کنید. امسال سال مهمی برای والیبال ایران است و قرار است قاره پیمایی کنیم. کم‌ترین پروازمان حدود ۳۰ ساعت است و قرار است با اکونومی برویم. بازیکنان بالای ۲ ‌متر هستند. نمی‌توانیم در اکونومی بنشینیم. آقا تقوی یکسری پروازها را بیزینس گرفتند اما فدراسیون صفر شده و اگر به المپیک برویم فکر می‌کنم دیگر بودجه‌ای برای فرستادن تیم به المیپک ندارد. ‌ امسال سال مهمی برای والیبال ایران است و قرار است قاره‌پیمایی کنیم. کم‌ترین پروازمان حدود ۳۰ ساعت است و قرار است با اکونومی برویم. بازیکنان بالای ۲ ‌متر هستند. نمی‌توانیم در اکونومی بنشینیم. آقا تقوی یکسری پروازها را بیزینس گرفتند اما فدراسیون صفر شده و اگر به المپیک برویم فکر می‌کنم دیگر بودجه‌ای برای فرستادن تیم به المیپک ندارد. ‌

2019615

عبادی پور با این درخواست‌ها که خواسته همه بازیکن‌هاست نشان داد وظایف کاپیتانی را قبل از شروع لیگ ملتها آغاز کرده است و یک کاپیتان تمام عیار برای تیم ملی والیبال ایران است.

او در پایان گفت: من از ریاست جمهوری خواهش می‌کنم فدراسیون والیبال را بیشتر در نظر بگیرید تا اینجا به عشق مردم آمده‌ایم چون جز حمایت مردم چیزی ندیده‌ایم و ممنون می‌شوم به فدراسیون والیبال بیشتر توجه کنید.

دیدگاه‌ها